Nurullah Yılmaz Demokrasi ve Atılım Partisi Ereğli İlçe Başkanı Oldu

Nurullah Yılmaz Demokrasi ve Atılım Partisi Ereğli İlçe Başkanı Oldu

.

Nurullah Yılmaz Demokrasi ve Atılım Partisi Ereğli İlçe Başkanı Oldu
2020-09-14 19:58:24
İzlenme : 12038

Demokrasi ve Atılım Partisi Konya Ereğli ilçe Başkanlığına Nurullah Yılmaz atandı.

Ereğlililerin yakından tandğı işadamı Nurullah Yılmaz konu hakkında yazılı bir açıklama yaparak, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Sevgili Kardeşlerim, Değerli Ereğlili Hemşehrilerim;
Bugün itibarı ile kuruluş çalışmalarının en başından beri çalışmalarını ve teşkilatlanma çabalarını yakından takip ettiğim Sayın Ali BABACANın liderliğinde kurulan ve ülkemiz için umut olacağına inandığım Demokrasi ve Atılım Partisi İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım.
Kısaca size kendimi tanıtmak istiyorum. 1976 Ereğli doğumluyum yaklaşık 26 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin yöneticisiyim. Evliyim, 2 çocuğum var.
DEVA partisinin ilk kuruluş bayrağını alarak bu yola çıkmak bize nasip oldu. Bundan sonra bu yol herkese açıktır. Ereğlide doğmuş ve büyümüş biri olarak bu kapıdan girmek ve hizmet etmek isteyen her erdemli kişiye kapımız açık olacak. İlçe yönetimi olarak sorunlardan kaçan, ayrıştıran, hor gören, tepeden bakan hiç kimse yanımızda olmayacak. Dar hemşericilik siyaseti yapanları, farklı görüşleri olanları hor görenleri içimizde barındırmayacağız. Ereğlinin sorunlarını görmezden gelen, erteleyenlerden olmayacağız. Her sorunu her sıkıntıyı elimizden geldiğince her mecrada duyurmaya çalışacağız.
Bütün oluşumlar gibi siyasa partiler de insan ile var olur ve onunla yaşar. Her görüşten her siyasi partiye gönül vermiş hemşehrilerimize ihtiyacımız var. Ben ve ilçe yönetimindeki arkadaşlarım Ereğlide elimizi uzatmadığımız, kalbine dokunmadığımız insan kalmaması için çalışacağız. Farklı bir siyaset anlayışımız olduğunu ve kısa süre içinde kavga etmeden, dar siyasi çekişmelere girmeden, sorunlara çözüm odaklı tavrımızı bütün hemşerilerimiz görecektir.
Burada önemle belirtmek isteğim bir husus da sevgili gençlerdir. Ülkemizin umudu gençlerimiz... Saç şeklinizden, giyiminizden, düşüncelerinizin farklı olmasından dolayı siyasette dışlandığınız zamanlar artık geride kaldı. Gelin bizimle birlikte siyaset yapın, sorunların çözümüne katkıda bulunun.
Çok önemli gördüğüm diğer bir konumuz da kadınlarımız. Evimizi, çocuklarımızı, yaşlılarımızı, her şeyimizi emanet ettiğimiz kadınlarımız. Gelin gücümüze güç katın. Evladınıza torpil bulmak ve iş aramak için harcadığınız zamanları unutmayın. Artık bir şeylerin değişme vakti gelmiştir ve inanıyorum ki bu değişim toplumun en küçük yapı taşı olan aileden ve ailenin temel direği olan sizlerden başlayacaktır.
Son söz olarak birlikte yürüyeceğim yol arkadaşlarımı kısa süre içinde sizlere açıklayacağım. Mümkün olan en kısa zamanda gerekli iş ve işlemleri tamamlayarak sahada olacağız. Allah (c.c) yar ve yardımcımız olsun. Hepinize sağlıklı ve huzur dolu günler diliyorum dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 78949

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak