Bilal 1 info

Kapat !
Muammer Ağır, ağır konuştu

Muammer Ağır, ağır konuştu

Ağır: Rantçılığın adı ne zamandan beri hayırseverlik oldu?

Muammer Ağır, ağır konuştu
2021-11-09 10:16:18

Ereğlide son günlerde Sağlık Ocağı yaptırma yarışına girildiğini, bunun güzel bir şey olduğunu ancak bazı kişilerin kendi arazisine değer kazandırmak için böyle bir girişimde bulunduğunu iddia eden Ereğlili esnaflarımızdan Muammer Ağır, Vay Ereğlim vayyy... diye başlayan bir yazı kaleme aldı.

Ağır yaptığı açaklamada;

Bir sağlık ocağı yaptırma furyası başladı. Evet bazıları iyi niyetli bazıları da rant peşinde. Bir sağlık ocağı yaptıran hayırsever işadamı karşısına yaptırdığı dükkanına üç milyon istiyor. İki dükkana yedi milyon istiyor. Bu fiatta satıyor ondan sonra da adına hayırsever deniyor. Dükkanlarını da il sağlık müdürlüğüne versin, biz de bunların hayırsever olduklarına inanalım??????? Kafam sorularla dolu, rantçılığın adı ne zamandan beri hayırseverlik oldu? Aklımızla dalga geçmeyin. dedi.
Bahri Can

Muammer Ağır, ağır konuştu

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 95157

Kullanıcı Adı

  • Muammer
    11 Kasım 2021 Perşembe

    Hayır sever arkadaşlardan ve durumu iyi olan sanayici arkadaşlarımızdan bir ricada ereğli halkı adına bir ricada bulunmak istiyorum durumu iyi olmayan öğrenci arkadaşlarımız var üniversitede okuyan onlara burs versek fazla değil aylık 1000 gibi bir para yeter şimdiden allah razı olsun bu gençlerde bizim

  • Hbb
    11 Kasım 2021 Perşembe

    Aynı durum muammer bey içinde geçerli. evi dükkana çevir karşısına eczane aç.doktorlarla anlaş sağlık ocağına kiraya ver.karşisınada eczane aç. şimdide sağlık ocağı taşınacak diye ağla.


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Kadınlar kısır kalabilir
Kadınlar kısır kalabilir
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı