Bilal 1 info

Kapat !
Milletvekili Halil Etyemez’den Kemal Kılıçdaroğlu’na Tepki

Milletvekili Halil Etyemez’den Kemal Kılıçdaroğlu’na Tepki

.

Milletvekili Halil Etyemez’den Kemal Kılıçdaroğlu’na Tepki
2021-11-06 12:46:16

Büyükelçilere Kanal İstanbulun engellenmesi için mektup gönderen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna tepki gösteren AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Dünyada kendi ülkesindeki yatırımları şikayet eden bir başka muhalefet partisi lideri yoktur. Kemal Kılıçdaroğlunun ve partisi CHPnin ülkemize hizmet etmek gibi bir derdi yoktur. İşleri, güçleri engellemek, yıkmak, yok etmektir. dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Kanal İstanbulun engellenmesi için büyükelçilere mektup gönderen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna tepki gösterdi.

Kemal Kılıçdaroğlunun mektup yazarak Türkiyeyi şikayet etmesini acizlik ve zavallılık olarak niteleyen Milletvekili Halil Etyemez, Ülkemizdeki yargı sürecine müdahale etmek isteyen büyükelçiler, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın açıklamaları sonrası geri adım attı. Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise büyükelçilere mektup yazarak ülkemizin ve dünyanın geleceğine yön verecek olan Kanal İstanbulun engellenmesi için medet umuyor. İşte lider farkı burada ortaya çıkıyor. Cumhurbaşkanımız ülkemizin iç meselelerine karışılmasına asla müsaade etmezken, Kemal Kılıçdaroğlu ülkemizi başka ülkelere şikayet ediyor. Büyükelçilere sığınıyor. Kemal Kılıçdaroğlunun bu tutumu acizliktir ve zavallılıktır. dedi.

Türkiyenin ve CHPnin basiretsiz muhalefet liderinden kurtulması gerektiğini kaydeden Halil Etyemez, Dünyada kendi ülkesindeki yatırımları şikayet eden bir başka muhalefet partisi lideri yoktur. Kemal Kılıçdaroğlunun ve partisi CHPnin ülkemize hizmet etmek gibi bir derdi yoktur. İşleri, güçleri engellemek, yıkmak, yok etmektir. Ülkemiz ve CHP, artık bu basiretsiz muhalefet liderinden kurtulmalıdır. AK Parti olarak aziz milletimizin gücünün üzerinde hiç bir gücü tanımadık, tanımayacağız. Tüm engellemelere, algılara, kumpaslara rağmen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemizin büyümesi ve güçlenmesi, milletimizin refahının artması için çalışmaya devam edeceğiz. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 42727

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Kadınlar kısır kalabilir
Kadınlar kısır kalabilir
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı