Kapat !
Milletvekili Etyemez: Gündemimizde Erken Seçim Yok, Milletimize Hizmet

Milletvekili Etyemez: Gündemimizde Erken Seçim Yok, Milletimize Hizmet

.

Milletvekili Etyemez: Gündemimizde Erken Seçim Yok, Milletimize Hizmet
2021-02-02 16:18:28

Karatay İlçesinde temaslarda bulunan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Milletvekili Etyemez, Muhalefet her dönem olduğu gibi erken seçim şarkısı söylemeye başladı. AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak bizim gündemimizde erken seçim yok. Seçimler zamanında yani 2023te yapılacaktır. Biz yolumuza bakıyoruz. Ülkemize ve milletimize yapacağımız daha çok hizmet var. dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Karatay ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Halil Etyemez beraberindeki Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Ukdem ile birlikte KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, SGK Konya İl MüdürüMurat Mustafa Yavuz veKaratay İlçe Tarım ve Orman Müdürü Erdem Gezginile görüştü. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Etyemez, vatandaşlara daha iyi hizmet noktasında yapılması gerekenlerle ilgili görüş ve önerileri not aldı.

Görüşmelerin ardından yaptıkları ziyaretler hakkında bilgi veren Konya Milletvekili Etyemez, AK Parti olarak her daim sahada olduklarını, salgın kurallarına uyarak vatandaşlarla ve kurum yöneticileriyle bir araya gelmeye devam ettiklerini belirtti. Herkesin görüş ve önerisine her daim açık olduklarını kaydeden Halil Etyemez, ziyaretler sırasında aktarılan görüş ve önerilerin ülkeye ve millete hizmet noktasında yol gösterici olduğunu söyledi.

GÜNDEMİMİZDE ERKEN SEÇİM YOK, ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET VAR

Gündeme dair de açıklamalarda bulunan Etyemez, muhalefetin erken seçim söylemlerini eleştirdi. AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak erken seçimin gündemlerinde olmadığını vurgulayan Etyemez, Muhalefetin ülkemize ve milletimize hizmet etme gibi bir derdi yok. Bizden başka milletimizin derdiyle dertlenen, gelecek vizyonu ortaya koyan da yok. 2002den bugüne tüm seçimleri kaybeden, yenilgiye doymayan muhalefet, her dönem olduğu gibi yine erken seçim şarkısı söylemeye başladı. Bizim gündemimizde erken seçim diye bir şey yok. Bizim gündemimizde ülkemize ve milletimize hizmet etmek var, yatırım var, ülkemizin geleceği var. Bizim önümüzde yapılacak daha çok iş var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde, ülkemizin dört bir yanında yatırımlar sürüyor, açılışlar yapılıyor. Konyamıza, ülkemize her alanda yatırımlarımız, temel hak ve özgürlüklerden ekonomide güven ikliminin güçlendirilmesine kadar her alandaki reformlarımız hız kesmeden sürecek.AK Parti olarak, Cumhur ittifakı olarak ülkemizi hem 2023 hedeflerine kavuşturacak hem de 2053 ve 2071 vizyonunun altyapısını kuracağız. dedi.

CHP KAYNAYAN KAZANA DÖNMÜŞ DURUMDA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun ‘militan söylemlerine değinen Milletvekili Halil Etyemez, bu söylemlerin siyasetle ve ahlakla bağdaşmadığının altını çizdi. Kılıçdaroğlunun ve CHP yöneticilerinin kendi içlerindeki taciz ve tecavüz skandallarının üzerini örtmek için bu tür söylemlere başvurduğunu kaydeden Etyemez, CHP şu anda kaynayan kazana dönmüş durumda. Taciz ve tecavüz skandallarıyla boğuşuyor. Diğer yandan HDP ile kol kola yürüdükleri için, ikiyüzlü siyaset yaptıkları için milletvekilleri istifa ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yöneticileri, bunların üzerine örtmek, unutturmak için hem partimize hem de milletimize saldırıyor. Bunların gözünde valisinden kaymakamına, öğretmeninden çiftçisine, komutanından uzman çavuşuna herkes militan. AK Partiye oy veren herkes militan. Bu söylem, aziz milletimize ve milletimize gece gündüz demeden hizmet eden devletimizin yetişmiş kadrolarına saygısızlıktır. Milletimiz kendine yapılan bu hakaretleri ve saygısızlığı asla unutmaz. Bunlara en güzel cevabı sandıkta verir. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 86926

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI