MİLLETVEKİLİ ETYEMEZ ABDULLATİF ŞENER’E CEVAP VERDİ

MİLLETVEKİLİ ETYEMEZ ABDULLATİF ŞENER'E CEVAP VERDİ

Milletvekili Halil Etyemez: Abdullatif Şener, Yaptığı Açıklamalarla Kirli Mihrakların Değirmenine Su Taşımaktadır

MİLLETVEKİLİ ETYEMEZ ABDULLATİF ŞENER’E CEVAP VERDİ
2021-11-05 11:52:00

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda CHP Konya MilletvekiliAbdüllatif Şenerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı açıklamaları eleştiren AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemiz ve milletimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Sosyal medyada Cumhurbaşkanımız ile ilgili çok çirkin kampanyalar yürütüldü. CHPli Milletvekilinin de bu kampanyaların ardından Cumhurbaşkanımız ve AK Partili Milletvekillerimiz ile ilgili kullandığı sözler asla kabul edilemez. Şener, yaptığı açıklamalarla kirli mihrakların değirmenine su taşımaktadır. dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, 2022 Merkezi Yönetim Bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şenerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı açıklamalara ve Viva Zapata filmini hatırlatarak Zapata karakterinin kurşuna dizilerek öldürüldüğüne atıfta bulunmasına tepki gösterdi.

Milletvekili Halil Etyemez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Türkiyenin büyümesi ve güçlenmesi, milletin refahının artması için gece gündüz çalıştığını vurguladı. Türkiyeyi karıştırmak, kaos oluşturmak isteyen mihrakların her zaman iş başında olduğunu kaydeden Milletvekili Etyemez, CHP Milletvekili Şenerin yaptığı açıklamalarla bu kirli mihrakların değirmenine su taşıdığını söyledi.

Halil Etyemez, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sosyal medyada çok çirkin hashtaglar açıldı. Öldüğü, hasta olduğu söylendi. Cumhurbaşkanımız çok şükür dimdik ayaktadır, ülkemizin ve milletimizin başındadır. Abdüllatif Şener, kirli mihrakların kirli oyunlarını sahneye koyduğu bir süreçte Viva Zapata filmini örnek gösteriyor, Zapata karakterinin kurşuna dizilerek öldürüldüğünden bahsediyor. Maneviyat ve hoşgörü şehri olan Konyamızda Milletvekilliği yapan Abdullatif Şenerin, Cumhurbaşkanımız ve AK Partili Milletvekillerimiz ile ilgili kullandığı sözler asla kabul edilemez. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kutsal değildir ancak bizim liderimizdir. Biz, Cumhurbaşkanımızın nasıl çalıştığına, uykusuz gecelerine, vatan ve millet sevdasına şahidiz. Aslında Abdullatif Şener de Cumhurbaşkanımızın nasıl çalıştığını çok iyi bilir. Anlaşılan Abdullatif Şener, kişisel çıkarları için geçtiği yeni partisine yaranmaya çalışmaktadır. Unutulmamalıdır ki, kişisel emelleri gerçekleştirmek için rüzgara göre yön değiştirenler, alabora olup yok olup giderler. Abdullatif Şenere önce kendilerine bakmalarını tavsiye ediyorum. Cumhurbaşkanımıza ve milletvekillerimize dil uzatacağına, terörle kol kola yürüyen parti ile kurdukları ittifaka baksın. Kendi liderinin sürekli çark etmesine baksın. Tabi liderliğini kabul ediyorsa. dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 88824

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLGİN KAMIŞ ÖNEMLİBİR ANLAŞMA YAPTI
BİLGİN KAMIŞ ÖNEMLİBİR ANLAŞMA YAPTI
VEYSEL GÖNÜLAL: MIŞLA MUŞLA BU İŞ OLMAZ
VEYSEL GÖNÜLAL: MIŞLA MUŞLA BU İŞ OLMAZ