Mehmet Musaoğlu: Katkı Malzemesi Kullanmıyoruz

Mehmet Musaoğlu: Katkı Malzemesi Kullanmıyoruz

Musaoğlu Şark Burma Kadayıfçısında katkı maddesi kullanılmıyor

Mehmet Musaoğlu: Katkı Malzemesi Kullanmıyoruz
2021-12-17 09:13:45

Musaoğlu Şark Burma Kadayıfçısı Mehmet Musaoğlu, ürettikleri ürünlerin içerisinde katkı maddesi ve tatlandırıcı olmadığını söyledi.
Ereğli'de hizmetlerini sürdüren Musaoğlu Şark Burma Kadayıfçısı, Antep fıstıklı künefe, Cevizli Burma Kadayıf, Sütlü Cevizli Burmalı Kadayıf, Antep Fıstıklı Burmalı Kadayıf, Sütlü Antep Fıstıklı Burmalı Kadayıf, Baklava Çeşitleri, El Yapımı Sıcak Künefe, Dürüm Burmalı Kadayıf ve Halka Tatlı çeşitleri ile 1993 yılında başladığı yolculuğuna günümüzde de devam ediyor.
Ereğlililerin vazgeçilmez duraklarından biri olan Musaoğlu Şark Burma Kadayıfçısının Rasim Erel caddesi Öğretmenler apartmanı altında da şubesi bulunuyor.
Firma sahibi Mehmet Musaoğlu gazetemize yaptığı açıklamasında; Musaoğlu Şark Burma Kadayıfçısı'nın Ereğli'nin tanınmış firması olduğunu ve 1993 yılında firmasının açıldığını söyledi.
Mehmet Musaoğlu, firma hakkında şu bilgileri verdi:
Ürünlerimizin üretimi kendi imalathanemizde üretilmektedir. Haftanın belli günleri imalathanede üretilen ürünleri yeterli miktarda yapıp getirdiğimiz için bayatlama söz konusu değil. Satabileceğimiz kadar yapıyor, bittikçe yeniden üreterek müşterilerimize taze olarak sunuyoruz. Her akşam ürünleri kontrol ediyoruz. Hangi ürün bitmişse hemen tedarik ediyoruz. İhtiyacımız kadar üretiyoruz. Müşterilerimize taze taze ürün veriyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin içerisine ithal bir ürün kullanmıyoruz.'' dedi.
Ürettikleri ürünlerin içerisinde katkı maddesi yok
Ürettikleri tatlıların içerisinde katkı maddesi bulunmadığına işaret eden Musaoğlu, Ürünlerimizde kesinlikle tatlandırıcı ve koruyucu madde bulunmaz. Musaoğlu markasının en önemli özelliği yerel ve doğal malzeme ile katkısız el yapımı ürünleri seçkin bir damak tadına hitap etmesidir ifadesini kullandı.
Müşteri memnuniyetini önemsediklerini ifade eden Musaoğlu, şöyle devam etti:
Ürün kaliteli olursa müşteri her zaman sizi tercih eder. Bizim ürettiğimiz ürünler her zaman birinci sınıf kalitede olan ürünlerdir. Tatlıların içerisinde koyduğumuz ürünler bile birinci sınıf malzeme. Örneğin İran şam fıstığının albenisi çok yüksektir ama tadı lezzetli değildir. Biz firma olarak 'Antep fıstığı' kullanıyoruz. Cevizi bölgemizden temin edip görerek alıyoruz. Bizim müşterilerimiz başka yerden tatlı almaz. Çünkü zaman içerisinde müşterilerle güven ilişkimiz oturdu. Müşterilerimiz bizim ürünlerimize güveniyor. Bu yüzden de biz de kaliteden ödün vermemeye çalışıyoruz'' dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 95282

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor