MEDAŞ ÖDÜL DAĞITTI

MEDAŞ ÖDÜL DAĞITTI

MEDAŞ’IN ÖDÜLLÜ YARIŞMASI SONUÇLANDI

MEDAŞ ÖDÜL DAĞITTI
2024-07-10 10:45:43

MEDAŞ, 5-11 Haziran Çevre Haftası kapsamında Enerjinle Geri Dönüştür yarışmasının ikincisini bu yıl da başarıyla gerçekleştirdi. Sürdürülebilirlik ve çevre bilincini artırma amacıyla düzenlenen bu etkinliğe, 10-12 yaş grubundaki çocuklar katıldı.
Yarışma kapsamında, çocuklar geri dönüşüm malzemelerinden yaratıcı projeler geliştirerek çevreye duyarlılıklarını ortaya koydu. Etkinlik ile genç nesillerin sürdürülebilirlik ve doğal kaynakların korunması konularında bilinçlenmeleri amaçlandı
Yarışmada ilk üçe giren öğrencilere sırasıyla elektrikli scooter, bisiklet ve tablet ödülleri verildi. Dereceye giren isimler ise , 1. Erhan ELMA 2. Aybüke AŞIK 3. Kadir Mert CAN oldu.
MEDAŞ Genel Müdürü Erol UÇMAZBAŞ, Bu tür etkinlikler çocukların çevre bilinci kazanmasında büyük rol oynamaktadır, gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için farkındalığı artırmak en büyük önceliğimiz. Bu yarışma, sürdürülebilirlik konusunda bilinçlenmeyi artırmak ve çocukların özgün fikirlerini sergilemesi amacıyla düzenlendi. Tüm katılımcılara emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, ilk üç sırayı hak eden çocuklarımızı kutluyorum. MEDAŞ olarak sürdürülebilirlik ve çevre bilincini ön plana çıkaran projeleri desteklemeye devam edeceğiz. dedi.

MEDAŞ ÖDÜL DAĞITTI
MEDAŞ ÖDÜL DAĞITTI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 39740

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN 15 TEMMUZ DAVETİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN 15 TEMMUZ DAVETİ
EMEKLİLER KERVANINA OSMAN DURSUN’DA KATILDI
EMEKLİLER KERVANINA OSMAN DURSUN’DA KATILDI