KUTÖREN HALKI BAZ İSTASYONU İSTİYOR

KUTÖREN HALKI BAZ İSTASYONU İSTİYOR

.

KUTÖREN HALKI BAZ İSTASYONU İSTİYOR
2020-06-23 15:29:12

Ereğli ilçesine bağlı Kutören Mahallesi sakinleri, cep telefonu şebekelerinin çekmemesinden şikayetçi.
Ereğli ilçe merkezine 50 km uzaklıkta olan Kutören Mahallesinde vatandaşlar, bütün cep telefonlarının şebekelerinin çok zayıf olduğunu ve bu sebeple de iletişim kuramadıklarını belirterek, mahalleye baz istasyonu yapılmasını istediler.
Mahalleye baz istasyonu kurulması için bütün kapıları aşındırdıklarını ancak hiçbir sonuç alamadıklarını söyleyen Kutören Mahallesi Muhtarı Özcan Kardaş, Kutören Mahallesinde bin 500 nüfusun yaşadığını da belirtti ve Burası tarım bölgesi. Binlerce dekar ekili alan, binlerce dekar meyve bahçeleri var. Cep telefonlarının çekmiyor olması, tarım ile uğraşan vatandaşlarımızı ticari olarak da zor duruma sokuyor. Mahallemize yapılacak olan baz istasyonundan sadece Kutören Mahallesi değil, Kutören Mahallesinin çevresinde bulunan ve aynı şebeke sorununu yaşayan mahalleler de faydalanacak dedi.
Muhtar Özcan Kardaş, operatör şirketlerine verilmek üzere, Kutören Mahallesindeki cep telefonu abonelerinden imza topladıklarını da sözlerine ekledi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 10840

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Özel Simya öğrencileri çevreyi tanıyor
Özel Simya öğrencileri çevreyi tanıyor
Hamza Yerlikaya Spor  Lisesi’nden ‘gel’ çağrısı   
Hamza Yerlikaya Spor Lisesi’nden ‘gel’ çağrısı