Konya PERDERin Yeni Başkanı Ahmet Çetin Oldu

Konya PERDERin Yeni Başkanı Ahmet Çetin Oldu

.

Konya PERDERin Yeni Başkanı Ahmet Çetin Oldu
2021-05-08 10:46:40

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonuna (TPF) bağlı Konya Perakendeciler Derneğinin (PERDER) Genel Kurul toplantısı yapıldı. Derneğin yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı oy birliği ile Ahmet Çetin oldu.

Türkiye genelinde 14 bölgede derneği, 5 bini aşkın mağazası ve 100 bini aşkın istihdamı ile perakende sektörünün en önemli örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na bağlı PERDER'lerde seçim heyecanı sürüyor. Türkiye'nin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Konya'da 135 şube ile yerel zincirleri temsil eden Konya Perakendeciler Derneği'nde (PERDER) Genel Kurul gerçekleşti. Sektörün deneyimli ismi Ahmet Çetin, oy birliği ile yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Ekonomik açıdan Türkiye'nin en gelişmiş kentleri arasında yer alan, doğal ve tarihsel zenginlikleriyle öne çıkan Konya'da, gıda perakendesinde yerele değer katmak için çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirten Ahmet Çetin; "Oy birliği ile devraldığımız bayrağı daha da yukarılara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. TPFden de alacağımız güçle çalışanlarımızı daha donanımlı hale getirmek için önceliklerimiz arasında eğitim önemli bir yer tutuyor. Bölgemizde ticari değeri artırmak, yerel ekonomiye güç katarken bölgemizde sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda müşterilerimizin kusursuz hizmet alabilmesini sağlamak için önümüzdeki döneme dair yol haritamızı en kısa sürede açıklayacağız. Tüm işlerimizin ana odağında koşulsuz müşteri memnuniyeti olacak. Yeni dönemde yerel üreticiye, bölgeye, istihdama değer katmak için çalışmalar yürüteceğiz. Bölgemizdeki perakendecileri kucaklamaya, onların menfaatlerini ve yatırımlarını artırmaya, daha güçlü bir rekabet ortamı yaratmak için yenilikçi projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz açıklamasını yaptı.

Konya PERDER'in Genel Kurulunda yeni yönetim kurulu şöyle belirlendi;
Başkan: Ahmet Çetin
Yönetim Kurulu Üyeleri: Bayram Altuner, Yaşar Tekin, Halil İbrahim Özsöğüt, Abdullah Çelik

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 55100

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
BURUK VEDA
BURUK VEDA