Kapat !
Konya Bilim Merkezi Huawei Teknoloji Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yaptı

Konya Bilim Merkezi Huawei Teknoloji Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yaptı

Konya Bilim Merkezi Huawei Teknoloji Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yaptı

Konya Bilim Merkezi Huawei Teknoloji Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yaptı
2022-12-20 14:42:22

Konya Büyükşehir Belediyesi Konya Bilim Merkezi, Huawei Student Developers tarafından düzenlenen Teknoloji Zirvesine ev sahipliği yaptı. Konyadan ve Türkiyenin çeşitli üniversitelerinden yazılım ve teknoloji meraklısı üniversite öğrencilerinin katıldığı zirvede, konuşmacılar tarafından eğitimler ve etkinlikler düzenlenirken, teknoloji oturumlarıyla öğrencilere bilgi ve deneyimlerini geliştirme fırsatı sunuldu.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan TÜBİTAK destekli Türkiyenin ilk ve en büyük bilim merkezi Konya Bilim Merkezinde, öğrenciler bilim ve teknoloji içerikli etkinliklerle buluşmaya devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Huawei Student Developers (HSD) tarafından Konya Bilim Merkezinde düzenlenen Huawei Teknoloji Zirvesine Türkiyenin farklı şehirlerden ve üniversitelerden teknoloji ve yazılım meraklısı üniversite öğrencileri katıldı.

Alanında uzman konuşmacılar tarafından eğitimlerin ve etkinliklerin düzenlendiği, teknoloji oturumlarıyla öğrencilere bilgi ve deneyimlerini geliştirme fırsatı sunulan teknoloji zirvesinde; Ayhan Emre Korucu Yazılım'ın Geleceği, Aydın Gerek Harita Uygulamalarında Yapay Zeka, Kadir Osman Üst React 101, Evren Tan Crafting the Software, Salih Kükrek Teknoloji Girişimciliği Tecrübe Paylaşımı, Hüsamettin Batur Huawei Cloud oturumlarıyla teknoloji tutkunlarına bilgi verdi.

İŞ VE STAJ FIRSATI YAKALADILAR

Türkiyede ve dünyada teknolojinin odağındaki konuların alanlarında uzman önde gelen isimler tarafından ele alındığı programda, konuşmacılar iş ve yaşam deneyimlerini katılımcılarla paylaşarak kariyer planlaması yapan öğrencilere yardımcı oldu. Zirveye katılan öğrenciler de bu sayede farklı fikirlerin kapılarını aralarken iş ve staj fırsatı da yakaladı.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen teknoloji zirvesinde öğrenciler, program sonunda yapılan çekilişlerle sürpriz hediyeler kazandı.

#Huawei

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 17355

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI