Kıratlı, Ereğlinin İllik Sözünü Verdi

Kıratlı, Ereğlinin İllik Sözünü Verdi

Kıratlı, Ereğli#39nin İl#39lik Sözünü Verdi

Kıratlı, Ereğlinin İllik Sözünü Verdi
2024-03-28 16:25:54

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı dün katıldığı Ereğli Buluşması iftar programında Ereğli için çeşitli müjdelerin yanı sıra İllik vurgusu yaptı.

EĞER BU HÜKÜMET ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BİRKAÇ YERİ İL YAPACAKSA, ÜÇ İLÇE VARSA BİR TANESİ MUHAKKAK EREĞLİ OLACAKTIR, HÜKÜMETİMİZ ADINA SÖZ VERMİŞ OLUYORUM

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı: Ereğlimizin yaklaşık 70 yıldır bir beklentisi hayali var, buradan da her zaman duymak istediğinizi biliyorum hepimizin gönlünden geçen Ereğlimizin il olmasıdır. Açık yüreklilikle konuşmak gerekirse tüm hemşerilerimin şunu bilmesini istiyorum. Eğer bu hükümet önümüzdeki günlerde birkaç yeri il yapacaksa, üç ilçe varsa bir tanesi muhakkak Ereğli olacaktır. Bu konudaki sözü bir vaat olarak değil bir gerçeklik olarak söylediğimi bilmenizi istiyorum. Hükümetimiz adına söz vermiş oluyorum. Hüseyin Başkanımız ikinci dönem belediye başkanlığını yaptı, kısmet olursa üçüncü dönem de Belediye Başkanlığını yapmasını Cumhur İttifakı olarak arzu ediyoruz. Malumunuz taş evler vardı, şimdi restorasyonu devam ediyor. Kısmet olursa Hükümet Konağını ve birçok resmi kurumu oraya taşıyıp Hükümet Konağının yerini arkasındaki 90 dükkanlarıyla birlikte geniş bir şehir meydanı yapılması konusunda Sayın Başkanımızdan istirhamda bulunuyorum, yapacağını da biliyorum. Yeni bir stadyum yapılması konusunda kendisinden istirhamda bulunmak istiyorum. Şimdiden kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde çok daha güçlü, çok daha müreffeh, çok daha kalkınma adayı olan bir Ereğli içinde buluşmak dileğiyle şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 21494

Kullanıcı Adı

  • Nadir
    28 Mart 2024 Perşembe

    Hah bir sen eksiktin sende gelmişin


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI