KAR-ER-DER 4 YAŞINDA

KAR-ER-DER 4 YAŞINDA

.

KAR-ER-DER 4 YAŞINDA
2020-06-15 20:51:09

Karslılar ve Erzurumlular Derneği kuruluşunun 4. Yıldönümünü kutluyor.Dünya genelinde ve ülkemizde de mücadele edilen Covid-19 nedeniyle yönetici ve üyeleri ile bir araya gelemedi.
4. yıldönümünde Karslılar ve Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Anıl YAVER yazılı basın açıklaması yaptı.Covid-19 ile mücadele kapsamında dernek faaliyetlerine ara verdiklerini ifade etti.
Başkan Yaver 2016 yılında altı cesur ve yürekli arkadaşımızla birlikte İç Anadolunun Parlayan Yıldızı Yeşil Ereğlimiz de Kars ve Erzurumlu hemşerilerimizi en iyi şekilde temsil edebilmek adına bu yola çıktık. Amacımız ayrışmanın önünü açmak değil birlik ve beraberliğin daha güçlü ve sağlam tesisini sağlamaktır. Bugüne kadar yaşadığımız ve doyduğumuz bu şehre laf getirmedik ve inşallah getirmeyeceğiz.
Kars ve Erzurum bizim gözümüz ise; Ereğli bizim göz bebeğimizdir. Ne Dadaşlığımızdan ne de Serhatlılığımızdan ödün vermedik vermeyeceğiz. İlçemizde hayli fazla hemşerimizin yaşaması da bizlere ayrıca güç ve kuvvet vermektedir. Böylesine güzide bir ilçede birlik ve beraberlik içerisinde hemhal olmuş, birbirimize kız almış ve vermişiz. Biz Karslılar ve Erzurumlular Derneği olarak 4 yıldır başta üyelerimiz, hemşerilerimiz ve tüm Ereğli halkına hizmet etmenin şerefini yaşadık. Ereğli adına yapılacak her türlü organizasyon ve çalışmanın içerisinde de tam kadro yer alacağımız beyan ettik. Bu gün 4. Kuruluş yıldönümümüzün başta ülkemize, üyelerimize, hemşerilerimize ve tüm Ereğli halkına hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum.
Derneklerin faaliyetlerine ve başarılarına değinen Başkan Yaver, Derneğimizin kuruluşundan itibaren, toplumun tüm kesimleriyle sürekli ve sıcak bir ilişki kurmayı hedefleyen, bu anlamda akademik etkinliklerin yanı sıra, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle kapılarını herkese açtığını ifade etti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 76739

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Temizlik, kırtasiye, mefruşat ve toner satın alınacak
Temizlik, kırtasiye, mefruşat ve toner satın alınacak
HDP’NİN KAPATILMASI İSTEMİYLE  İLGİLİ İDDİANAMEYE  AYM’DEN KABUL
HDP’NİN KAPATILMASI İSTEMİYLE İLGİLİ İDDİANAMEYE AYM’DEN KABUL