Kapat !
İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ YENİDEN REFAH PARTİSİNE KATILDI

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ YENİDEN REFAH PARTİSİNE KATILDI

İYİ PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDE BULUNAN İLÇE SEKRETERİ VE KADIN KOLLARI BAŞKANI OLMAK ÜZERE 17 İLÇE YÖNETİCİSİ, YENİDEN REFAH PARTİSİNE KATILDI

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ YENİDEN REFAH PARTİSİNE KATILDI
2024-02-13 10:28:26

İyi Parti İlçe Yönetiminden istifa eden 17 kişiye Yeniden Refah Partisi seçim bürosunda düzenlenen törenle parti rozeti takıldı.

Günden güne çoğalmaya devam ettiklerini belirten Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Özkan Özgüven, Partimize katılan arkadaşlarıma teşekkür eder ve hoşgeldiniz diyorum dedi.

Özgüven: Delimahmutluya bungalov evleri yapıldı. Bu Bungalov evleri kimin. Belediye şirketimi bunu kim yaptı. Özel sektör mü yaptı. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü Marangozhanesinde mi yapıldı. Bu Bungalov evlerin maliyetine. Belediyenin parasıyla yapıldıysa Delimahmutluda yapılan bungalov evlerinin Ereğliye faydası ne. Başka Bir ilçeye bunların ne anlamı var diyerek Belediye Başkanı Oprukçuya soruları çoğalttı.

Eleştirilerine devam Eden Başkan Adayı Özkan Özgüven: Hal yapmaya başlayacaklarını gördüm sosyal medyada 5 yıldır neredeydiniz. 58 ay olmuş bizim verdiğimiz yüzdelik dilimleri kesmişsiniz. Asgari ücret alana %20 ile %80 arası katkı verelim demişiz. Yaptığı işe göre bu katkıyı sağlamışız. Asgari ücrete verdiğimiz farkları alarak benim fedakar işçilerimi zor duruma düşürdünüz. Seçim startını vermişiz sahaya çıkmışız sen belediyenin bütün personelini topla ben sizi sendikalı yapacağım ben size 3 bin 5 bin ekstra ek gelir vereceğim diye personeli mağdur edemezsin. Niye zamanında vermedin. Şimdi çıkmışlar ben 451 işçiyi çıkarmışım Belediye elinde Belediye evrakları elinde bilgisayarı elinde ispatla bakalım dedi.

Program YRP başkanı Uğur Akdoğan ve yöneticilerin rozetleri takılmasıyla son buldu.

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ YENİDEN REFAH PARTİSİNE KATILDI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 84129

Kullanıcı Adı

  • Adabağlı
    13 Şubat 2024 Salı

    Ne söylesen haklısın çünkü obrukcu bunu haketti işçiler mağdur edildi hep. geçen seçimde yeminler etti bağımsız aday olarak kalacak hiçbir partiye gitmicem söz ereğli dedi aldı taraflı tarafsız insanlardan oyu seçildi çünkü biz de dahil sözüne güvenmiş oy vermiştik,obrukcu ne yaptı seçildi ve hemen geçti partiye ereğli bunları unutmaz,sanayilerimiz bakımsız çöp içinde, şehirde hiçbir gelişim yok,organize sanayine yatırımcı çekemiyor vizyonu yok çünkü eee sana yeniden neden oy verelim obrukcu…

  • Osman görünmez
    13 Şubat 2024 Salı

    Ö.ö.kendine saltanat kurma planı yapıyor foto meraklısı.


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR