İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar’dan Açıklama

İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar’dan Açıklama

.

İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar’dan Açıklama
2020-08-19 00:18:48
İzlenme : 3124

Ereğli siyasetinde hareketli saatlerin yaşandığı şu günlerde, konuya açıklama yapma gereği duyan İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar yazılı bir basın açıklaması yaptı.
Acar açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
Değerli Ereğlili hemşerilerim bilindiği üzere iki üç gündür kamuoyunu meşgul eden gelişmeler yaşanmaktadır ve arayan, soranlardan da anlaşılmaktadır ki vatandaşımız konuyu merak etmektedir.
Konumuz siyaset olunca bizler de ister istemez konuya dahil oluyoruz.Çünkü ittifaklardan,parti meşruiyetlerinden,Atatürkçülükten ve benzeri bir çok konudan dem vuruldu.
Değerli arkadaşlar bizler Millet ittifakının bir tarafıyız,partimiz değerleri ve meşruiyetini kimseyle tartışmayız çünkü bugün ki geldiğimiz noktada kimin ne olduğu partili,partisiz herkes tarafından görülmüştür ve söylenmiştir.
Memleketimizde sorunsuz ve dostça yaşamak istiyoruz.Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.
Ancak şehrimizin ve hemşehrilerimizin haklarını savunmak için buradayız.Ereğliyi ilgilendiren her konuyu araştırmak bizlerin en doğal hakkıdır ve her konuda vatandaşlarımızı,partililerimizi basın yolu ve sosyal medyadan bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Durduğumuz yer ve oturduğumuz koltuk gereği her bir vatandaşımıza aynı mesafedeyiz.Bizler Ereğlili İYİ ler objektif olarak her sorunu masaya yatırabilecek güçte ve potansiyeldeyiz.Kimseyi kırmadan,iftiradan uzak kalarak Ereğliyi ilgilendiren her konuda olayların açığa çıkması ve doğrunun bulunması için tarafsızca çalışmaya var gücümüzle devam edeceğiz.
Saygılarımla
Amil Acar
İYİ Parti İlçe Başkanı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 79641

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BAŞKAN OPRUKÇU YARIŞI YERİNDE İZLEDİ
BAŞKAN OPRUKÇU YARIŞI YERİNDE İZLEDİ
Uzman Çavuş Kemal Hayta Toprağa Verildi
Uzman Çavuş Kemal Hayta Toprağa Verildi