Kapat !
İŞİNSANI HALİL ERCAN’A KADINLAR BİRLİĞİNDEN PLAKET VERİLDİ

İŞİNSANI HALİL ERCAN’A KADINLAR BİRLİĞİNDEN PLAKET VERİLDİ

Türk Kadınlar Birliği Ereğli Şubesi başkanı Sabiha Çağlayangil ve yönetimi işinsanı Halil Ercan’ı ziyaret etti

İŞİNSANI HALİL ERCAN’A KADINLAR BİRLİĞİNDEN PLAKET VERİLDİ
2021-11-25 23:44:31

Sosyal sorumluluk duygusu içinde olan Ereğlinin yetiştirdiği işinsanlarımızdan Halil Ercan, Türk Kadınlar Birliği Ereğli Şubesi ile birlikte ekonomik durumu iyi olmayanları sevindirdi.

İşlerinin yoğunluğundan dolayı her ne kadar da kendi tesbit edemese de Türk Kadınlar Birliği Ereğli Şubesinin tesbit ettiği yoksul ailelerin çocuklarına kışlık giyecek alan Ercan, tüm hayırseverleri ellerinden geldiğince yardım yapmaya çağırdı.

Önümüzün kış olmasından dolayı durumu iyi olmayan ailelere yapılan yardımın Allah katında da makbule geçeceğini söyleyen İşinsanı Halil Ercan, her şeyi devletten beklememek gerektiğini söyledi.

- PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİ -

Türk Kadınlar Birliği Ereğli Şubesi tarafından tesbit edilen durumu iyi olmayan aileleri sevindirdiği için İşinsanı Halil Ercana teşekkür plaketi verildi.

Kadınlar Birliği Ereğli Şube Başkanı Sabiha Çağlayangilden anlamla bir plaket almanın mutluluğunu yaşayan işinsanı Halil Ercan,

Türk Kadınlar Birliği Ereğli şubesi başkanı Sayın Sabiha Zor Çağlıyangil Ve yönetimi, ziyaretime geldiler. Plaket ile şahsımı onurlandırdılar. Kendilerine ziyaretleri ve şahsımı onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 11401

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ POLİSİ NEFES ALDIRMIYOR
EREĞLİ POLİSİ NEFES ALDIRMIYOR
KIZILKAN YAPI DA EREĞLİSPOR’UN YANINDA!
KIZILKAN YAPI DA EREĞLİSPOR’UN YANINDA!