İLÇE TARIM MÜDÜRÜ SARICA EREĞLİNİN KAZANIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

İLÇE TARIM MÜDÜRÜ SARICA EREĞLİNİN KAZANIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

KONYA TARIM İL MÜDÜRÜ ALİ ERGİN VE ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ CAFER BAL EREĞLİ’YE GELDİ

İLÇE TARIM MÜDÜRÜ SARICA EREĞLİNİN KAZANIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
2022-05-14 21:54:17
İzlenme : 766

İl Müdürü Ali ERGİN, İl Müdür Yardımcısı Isa Kaplan ve Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Hasan Hüseyin Acar yoğun programlarına rağmen bu hafta sonu Ereğli İlçe Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Ayrıca İl Müdürlüğü yöneticileri ile birlikte Ereğli İlçe Tarım Müdürlüğünü ziyarete gelen Orman Bölge Müdürü Cafer Bal, Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası Konya 1 nolu Şube Başkanı Faruk İşbitirici ve yönetimi de Ereğliyi ayrıca onurlandırdı.

Konya Tarım İl Müdürü; İlçe Tarım Müdürlüğü hizmet binası, yakın zamanda kurulumu yapılarak vatandaşımızın hizmetine sunulan cihazlar, yazılım ve donanımları yerinde inceledi.

Ereğli İlçe Tarım Müdürü Ahmet Aydın Sarıca, İl Müdürüne kurumun hizmetleri, yürütmüş olduğu projeler, iş ve işlemleri ile ilgili olarak bilgiler verdi.

Özellikle Ereğlinin yüksek sayıdaki büyükbaş ve küçükbaş hayvan mevcudu nedeniyle yüksek hacimdeki koruyucu aşı ve serumların sağlıklı şartlarda muhafaza edilerek ilçe hayvan sağlığının korunmasında etkin bir şekilde kullanımının sağlanması açısından Ereğli İlçe Müdürlüğünün ihtiyacı olan, montajı yapılarak faaliyete alınan "soğuk hava deposu" İl Müdürü tarafından yerinde kontrol edildi.

İlça Tarım Müdürü Sarıca, İlçe Müdürlüğümüz için öncelikli ihtiyaçlar arasındaki soğuk hava deposunun Ereğli hayvan sağlığının hizmetine sunulmasına vesile olan İl Müdürümüz sayın Ali ERGİN'e, bu kazanımı sağlayan İl Müdür Yardımcımız sayın İsa KAPLAN'a şahsım ve kurumum adına teşekkürlerimi sunarım dedi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 85553

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”