İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ YALANI VE GIDA TALANI

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ YALANI VE GIDA TALANI

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ YALANI VE GIDA TALANI

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ YALANI VE GIDA TALANI

Gökmen Uçak

2021-10-16 08:53:34

Bildiğiniz üzere birkaç gün önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın adına bir de İklim Değişikliği ibaresi eklendi. Peki neden? Onlarca yıldır güya devam eden küresel ısınma yalanı konusunda bir plan mı devrede? Yuvarlak masa ekibi yine şeytani planları ile milletleri perişan etme peşinde.

Ajanda 2030 diye bir ajandası var bu insanların. Hatta bunu resmi olarak uluslararası kuruluşlar ile deklere ettiler. Bu ajanda da en çok dikkat çeken ifade ise Büyük Sıfırlama(Great Reset).

Büyük Sıfırlama nedir? Bilgisayarlarda yazılım anlamında bir problem olursa reset atarsınız. Bunun anlamı her şeyi siler yeni baştan kurarsınız. İşte Yuvarlak masa ekibi denen şeytanilerde neye ve niye reset atmak istiyorlar. Kendilerine göre problem nedir? Onlar için problem nüfusun fazlalılığı(köleleştirmenin maliyetinin artması ve köle ihtiyaçlarının artması-tüm insanlığı tenzih ediyoruz) ve artık son evresine gelmiş olan kendi uydurdukları para düzeni. Bu nedenle hem insanlığa hem de para sistemine reset atma peşindeler. Kendi uydurdukları Petro-dolar para sistemi artık karşılıksız para basmaktan şişmiş durumda ve patlayacak. Normal şartlarda para değeri altın ve gümüş ile ölçülür. Örnek olarak bir gram altına sahipseniz bir lira basarsınız. Bastığınız paranın somut bir değer karşılığı olmalıdır. Ama bu böyle değil şu anda. Sahip olunan altın ve gümüş değerinden çok fazla kâğıt para piyasada dolaşıyor. Ve bunun anlamı da karşılıksız para demektir. Karşılıksız para bastığınızda ise enflasyonu tetiklersiniz. Aynı zamanda faizi de tırmandırırsınız. Hal böyle olunca ekonomik sistemler çöker. Tabi bu çöküş sadece halkı değil bu sistemi kuran ve yönetenler için de kaçınılmaz bir çöküştür. Çünkü kurduğunuz sistem size geri dönüş sağlamazsa yapılan masraflar size zarar olarak dönecektir. Bu nedenle de büyük sıfırlama peşindeler.

Peki, tüm bunların iklim değişikliği ile ne alakası var? Küresel iklim değişikliği kavramı 1960lardan sonra özellikle 1970lerde dünya gündemine yavaş yavaş getirilirken, Prens Charles(İngiltere Prensi) önemli bir aktivist olarak dünyayı dolaştı 1970lerden itibaren. Bu meseleyi bir misyon olarak üstlendi. (Kaynak: Son Günah- Hamza Yardımcıoğlu)

Ne ilginç değil mi İngiltere, Prens Charles ve merkezi Londra olan Yuvarlak Masa Ekibi, Chatham House ve Tavistock Enstitü. Bu bile şeytanilerin bir yalanı olduğunun ispatı aslında iklim değişikliği meselesinin. Devam edelim. Prens Charlesın şöyle bir ifadesi var: İklim değişikliğinden, küresel ısınmadan korunmak için ekonomi modelimizi değiştirmeliyiz. İklim değişikliği ve ekonomi modeli değişikliği mi? Ne alaka değil mi? İşte yukarıda bahsettiğim büyük sıfırlamaya hazırlık hepsi. Kendi uydurdukları ekonomik sistem artık son demlerini yaşıyor. Fakat bir şeyleri de bahane edip bunu değiştirmeleri gerekiyor.

İklim değişikliği yalanı da en uygun kılıf. Çünkü iklim değişikliği demek dünyanın dengesinin bozulması anlamına gelir. Eğer bu insanların bilinçaltına empoze edilirse ve kabul ettirilirse özellikle gıda üzerinde her türlü oynamanın rahatlıkla yapılabileceği anlamına gelir. İnsanların temel ihtiyacı olan beslenme tamamen iklimle ilişkilidir. İklim değişirse gıda da değişir ya da gıda erişilmez olur. İşte tam da yapmak istedikleri bu. Büyük sıfırlama büyük kıtlıkla başlayacaktır. İnsanların gıdaya erişimine engel için kılıf. İklim değişti o yüzden gıda kısıtlı diyecekler. Bir süre sonra bu kısıtlılık tamamen yokluğa döndürülecek. Kısıtlılık pahalılığı tetikleyecek. Ekonomik olarak zayıf olan ülkelerde gıdaya erişim neredeyse imkânsız hale gelecek. Ekonomisi güya iyi olan ülkelerde ise sınırlı gıda yalanıyla ki günümüzde bunu görüyoruz, parası olsa da insanlar gıdaya erişemeyecek. Ve bir süre sonra sistem tamamen tıkanacak. Ondan sonra toplumsal kargaşa ve kaos. Bu şeytanilerin isteği de zaten bu. Ve diyecekler ki: Bakın gördünüz mü biz söylemiştik. Şimdi dünyayı her anlamda sıfırlayalım ve sistemi baştan kuralım. O zaman insanlar refaha kavuşur.

Görüldüğü gibi Yuvarlak masa ekibi çok büyük şeytanilik peşinde. Dünya nüfusunu azaltma ve köleleri daha da itaatkâr hale getirme. Bu nedenle uyanık olmalıyız. Tabi ki yüce Türk Devleti her daim gerekeni yapmak için hazırdır. Ve bu şeytanilerin planlarını Yüce Türk Devleti ve Necip Türk Milleti bozacaktır. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Gökmen UÇAK

Psikolojik Danışman-Yazar

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 64705

Kullanıcı Adı

  • Mert
    30 Ekim 2021 Cumartesi

    İngiliz anglosakson derin devleti dünyayı borca dayalı para sistemiyle sömürüyor.1971 de paranın altınla bağını kopardılar.karşılıksız para basıp borç diye satıyorlar faiziyle geri istiyorlar.olmayan parayı istiyorlar ve milleti tekrar krediye muhtaç ediyorlar..

  • Masum yahya
    21 Ekim 2021 Perşembe

    Yaşadığımız dönemdeki önemli dinamiklerden birine değinen güzel bir yazı oluş teşekkürler


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Ereğli’de Makas atan TIR, bariyerleri çarptı
Ereğli’de Makas atan TIR, bariyerleri çarptı
Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Kırkgöz, Değişim için geliyoruz
Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Kırkgöz, Değişim için geliyoruz