HUZUR BULMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ DEMİRBAŞ FİDANCILIK VE PEYZAJ

HUZUR BULMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ DEMİRBAŞ FİDANCILIK VE PEYZAJ

Ufuk Demirbaş, bize güvenenleri hiç yarı yolda bırakmadık

HUZUR BULMAK İSTEYENLERİN TERCİHİ DEMİRBAŞ FİDANCILIK VE PEYZAJ
2021-02-15 09:58:27

Demirbaş Fidancılık ve Peyzaj işletmesi sahibi Ufuk Demirbaş, Ereğlide meyveciliğin her geçen gün geliştiğini söyledi. Demirbaş, Ereğli, bilindiği üzere tarımsal alanda kendini geliştirerek bahçecilik ve fidancılık alanında çok yol almış, bir çok Ereğlili geçimini bu sektörden sağlamaya başlamıştır. Bu değişimi fark eden bizler, bahçecilik sektöründe aklınıza gelebilecek Ereğlinin iklim şartlarına uyan her çeşit meyve fidanını elimizde bulundurmaktayız dedi.
Ürün yelpazesinin çeşitliliğinden de bahseden Demirbaş, Bunların içerisinde Beyaz ve Kırmızı Napolon türü kiraz çeşitlerimiz, yarı bodur ve tam bodur elma çeşitlerimiz, Tokaloğlu, Roksana, Iğdır, Şekerpare gibi kaysı çeşitlerimiz, vişne, armut, ayva, üzüm çeşitlerinden bulundurmaktayız. Bunun dışında değişen Ereğli ekolojik dengesine paralel olarak dışarıdan temin ettiğimiz fidanlarda mevcuttur. Muşmula, Hünnap, Trabzon hurması, Kestane, Nar, Zeytin, Portakal gibi ürünlere de son yıllarda talep artmış, ürün çeşitliliği açısından bir değişim yaşamak isteyen Ereğlililer bu tür meyve fidanları da almaya başlamıştır dedi
Çekirdekten yetişme bir işleme sahibi olarak işimizi bilerek ve severek yapmaktayız diyen Demirbaş, Bir çoğunu kendimizin ürettiği fidanların hangi ortamda daha verimli olacağını müşterilerimize uygulamalı olarak anlatarak daha yüksek verim almalarını sağlamaktayız.
Biz üreticiyiz, Demirbaş Peyzaj ve Fidancılık olarak vatandaşlarımızı kendi ürettiğimiz fidanlarla buluşturup, onlara birinci sınıf, kaliteli fidan vermeyi hedeflemiş bir firmayız. İşi bilen bir üretici olarak ürettiğimiz fidanlar topraktan çıktıktan sonra bile en az 15 gün rüzgara, suya, hava şartlarına dayanabilmektedir. Yine şunu söylemekte yarar görüyorum, bizim fidanlarımız toprakla buluştuktan sonra bir yıl içerisinde meyve vermektedir açıklaması yaptı.
Peyzaj konusuna da değinen Demirbaş, Diğer bir konu ise peyzajcı olarakta hizmet vermekteyiz. Apartmanlara, bahçe düzenlemek isteyenlere, villa sahiplerine, evlerinin önünde kendilerine ait yaşamsal alan oluşturmak isteyenlere de yardımcı olmaktayız. Damlama, yağmurlama, sulama sistemleri, taş uygulama, çim ekimi, bahçe bakımı gibi çalışmalar da yapmaktayız
ŞİMDİ TAM ZAMANI
Bir çok vatandaşımız fidan dikim zamanını sormaktadır. Şimdi tam zamanıdır. Çünkü toprağın uyuduğu, meyve fidanlarının uyuduğu bir dönemdeyiz. Bizim yetiştirdiğimiz fidanlar birinci sınıf fidan olup şu ortamda donma yapmaz. Zaten bu konuda da müşterilerimize gerekli bilgiler tarafımızdan verilmektedir. Bizde mantık ne kadar çok üretim o kadar çok huzurdur. Müşterilerimizin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Huzuru bahçesinde bulmak isteyene de peyzaj çalışmamız ile oluşturdukları yaşamsal alan içerisinde bulmak isteyenlere de yardımcı oluruz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 12339

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Beton duvar ve ferforje korkuluk imalatları yapılacaktır
Beton duvar ve ferforje korkuluk imalatları yapılacaktır
Toprak işleme hizmeti alınacak
Toprak işleme hizmeti alınacak