HAYRETTİN BAŞER: KURALLARA UYAN SÜRÜCÜLER YETİŞTİRİYORUZ...

HAYRETTİN BAŞER: "KURALLARA UYAN SÜRÜCÜLER YETİŞTİRİYORUZ"...

Erkent Sürcü Kursu Kaliteden Taviz Vermiyor

HAYRETTİN BAŞER: KURALLARA UYAN SÜRÜCÜLER YETİŞTİRİYORUZ...
2021-02-14 15:06:32
İzlenme : 5347

Ereğlide faaliyet gösteren Erkent Sürücü Kursu yetkilisi Hayrettin Başer, Buranın bir ticarethane değil eğitim kurumu olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple kapıdan içeriye giren her vatandaşımız bizim için bir müşteri değil, kursiyerimizdir. Kaliteli eğitim vererek kurallara uyan sürücüler yetiştirmekteyiz. dedi.
KALİTELİ EĞİTİM VERENİN TERCİH EDİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM
Erkent Sürücü Kursu Yetkilisi Hayrettin Başer, kurumlarındaki çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Başer, Kalitemizden asla ödün vermeyeceğimiz, ehliyet almak isteyen sürücü adaylarımıza duyurulur. Sürücü kursu araştırırken en ucuzunu aramanın doğru olmadığını belirtmeden geçemeyeceğim. Ehliyet almak isteyen sürücü adaylarımız kurs araştırırken en uygun fiyat olanı bulmaya çalışıyorlar. Fakat bu kursların en ucuz olanını değil en, kaliteli eğitim verenin tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ehliyet almadan önce verilen eğitim doğru olursa trafikte de o kadar sorunsuz bir sürücü daha katmış oluruz dedi.
EĞİTİM KURUMU OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ
Başer, açıklamasını şöyle sürdürdü: Buranın bir ticarethane değil eğitim kurumu olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple kapıdan içeriye giren her vatandaşımız bizim için bir müşteri değil kursiyerimizdir. Kaliteli eğitim vererek kurallara uyan sürücüler yetiştirmekteyiz. Kursumuz ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için yapılan çalışmalara önem vermekte ve büyük çabalar sarf etmekteyiz dedi.
Bahri Can

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 82377

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Tamer Gümüş ‘O anı’ görüntüledi
Tamer Gümüş ‘O anı’ görüntüledi
Ordu’da Yöresel Mimariye Uygun Konut Projesi yarışması
Ordu’da Yöresel Mimariye Uygun Konut Projesi yarışması