Kapat !
HALİL ERCAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ RADİKAL KARARLAR ALDILAR

HALİL ERCAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ RADİKAL KARARLAR ALDILAR

BİL KOLEJİ, YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ İLK GENEL VELİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

HALİL ERCAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ RADİKAL KARARLAR ALDILAR
2021-09-19 11:51:48

Bil Koleji Eğitim Kurumun da, anaokulu ve ilköğretim okulu bölümlerinde yer alan sınıflar için genel veli toplantısı gerçekleştirildi.

Bil Eğitim Kurumunda yeni eğitim-öğretim yılının ilk genel veli toplantısı gerçekleştirildi. Anaokulu ve ilköğretim okulu bölümlerinde yer alan velilerin katılımı ile gerçekleştirilen toplantı, okulun konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan, Kampüs Müdürü Mehmet Erdoğdu, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ve yeni oluşan yönetim anlayışı ile alakalı olarak düzenlenen ilk toplantıda okulun öğrencilere sağladığı imkanlar, eğitim ve öğretim anlayışı gibi konular üzerinde durulurken, velilerin de görüşleri alınarak kurumun daha iyi gelişim sağlayabileceği konular üzerinde fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Konferans Salonunda sabah saatlerinde anaokulu öğrenci velileri ile başlayan toplantı, öğle saatlerinde de ilköğretim okulu bölümü öğrenci velilerinin katılımı ile devam etti.

Toplantı öncesi Kampüs Müdürü Mehmet Erdoğdu, öğrenci velilerini selamlayarak yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Kampüs Müdürünün konuşmasının ardından okulda görev alan sınıf ve branş öğretmenleri velilere kendilerini tanıttı. Öğretmenlerin kendini tanıtmasının ardından toplantı devam etti.

BİL KOLEJİ TİCARETHANE DEĞİL, BİR EĞİTİM YUVASIDIR

Toplantı öncesi velileri bilgilendiren ve oluşan yeni yönetim anlayışı hakkında da açıklamalar yapan Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan; Yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte yeni eğitim-öğretim sezonunu açmış bulunmaktayız. Yeni eğitim-öğretim yılının okulumuza, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve tüm velilerimize hayırlı olmasını diliyorum. 1 Temmuz itibarıyla Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendim. Geçmiş dönemlerde bu görevi yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ederim. Pandeminin başlaması ile birlikte okulumuzun altyapısı ve teknolojik imkanlarından faydalanarak uzaktan eğitim hayatına başladık. Her ne kadar yüz yüze eğitimin yerini tutmasa da imkanlarımızın son derece yeterli olduğu noktasında uzaktan eğitim ile geçmiş dönemimizi öğrencilerimiz ile birlikte başarılı bir şekilde geride bıraktık. Yüz yüze eğitim kararı alınması ile birlikte yine okulumuzda pandemi şartlarını göz önünde bulundurarak, sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda öğrencilerimize kapılarımızı açtık. Bu şartlarda da iki haftalık süreci geri de bırakarak eğitim-öğretim hayatımızı devam ettiriyoruz. Okulumuz her açıdan son derece modern, imkanları olan, bütün standartları karşılayan bir okul. Biz bu okulu yaparken bu şartları ve geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünerek yaptık. Bil Koleji bir ticarethane değildir. Bil Koleji geleceğimizi düşünen, çocuklarımıza iyi bir eğitim imkanı sunmayı hedefleyen, geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimize tüm alanlarda eğitim-öğretim imkanı sunan bir eğitim yuvasıdır. Bu zamana kadar elde etmiş olduğumuz başarılardan rahatsız olanlar var. Bizleri hedef alan ve okulumuzu karalamaya çalışanlar var. Bizler onlara imkan vermeden tamamıyla öğrencilerimizin geleceğini düşünen ve bu gelecek için elimizden gelenin fazlasını yapan bir kurumuz. Sizlerde kurumumuzu görüp, şartlarını, teknolojisini, eğitimini, öğretimini görüp bizleri tercih ettiniz. Sizlere bu anlamda teşekkür ediyorum. Sizlerin her şeyi olan çocuklarınız, bizlerin de geleceğidir. Bizler geleceğimizi karanlıkta değil aydınlık bir ortama hazırlamak için her şeyi yapmaya hazırız ve yapıyoruz. Ayrıca okulumuzda disiplin çok önemli bir konudur. Kurum olarak disiplinden hiçbir zaman taviz vermeden, eğitim-öğretim hayatımıza devam edeceğimizi de siz değerli velilerimize iletmek isterim. Bu bağlamda bu toplantıya katılarak bizlere olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi aktardığınız için teşekkür ediyoruz dedi.

Konuşmaların ardından öğrenci velileri okul hakkında görüşlerini dile getirerek, okulda oluşan yeni yönetim ile birlikte daha sıcak, samimi ve her açıdan olumlu bir havanın yakalandığı için kuruma teşekkür ettiler. Ayrıca sınıf ve branş öğretmenlerinin hepsini bir arada gören veliler, kadronun deneyimi ve zenginliğinden dolayı mutluluklarını da dile getirerek, Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan ve yönetimine güvendiklerini de ilettiler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 59356

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI