Bilal 1 info

Kapat !
Gönülal’dan 30 Ağustos Mesajı

Gönülal’dan 30 Ağustos Mesajı

CHP Ereğli ilçe başkanı Veysel Gönülal Kutlama Mesajı Yayınladı

Gönülal’dan 30 Ağustos Mesajı
2022-08-29 12:28:19

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal bir mesaj yayınladı. Gönülalın yayınladığı mesaj şöyle; Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunu, yepyeni bir ulusun medeniyetler aleminde ortaya çıkışını müjdeleyen 30 Ağustos'u, ilk günkü heyecanıyla, onurla ve mutlulukla kutluyoruz. 30 Ağustos, yıllarca süren savaşlarda yüzbinlerce evladı toprağa düşmüş, yapayalnız bırakılmış bir milletin, Ayaktayız, yıkılmadık çığlığının, haykırışının ete kemiğe bürünmüş halidir. 30 Ağustos, emperyalizmin acımasız çarkları arasında sıkışıp kalmış bir milletin ayağa kalktığı, o çarkları yıkıp attığı günün adıdır. Bu zafer, kendisi gibi emperyalist postallar altında yitip giden özgürlüğünü arayan milletlere yol gösterici olmuştur. 30 Ağustos, yüreğinde umut ışığı sönmek üzere olan bir milletin kalbine kan olmuştur, ruhuna can olmuştur. Anadolu'nun yürekleri millet ve vatan aşkıyla dolu yalın ayak evlatlarının çizdiği bağımsızlık resminin en renkli sahnesidir 30 Ağustos. Bu zafer yürüyüşü, milletimizin topraklarının yaşamlar pahasına terk edilmeyeceğinin ilanıdır.
Bu duygularla, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu büyük zaferi bize armağan eden kurtuluş mücadelemizin bütün kahramanlarını, vatan için bir saniye bile düşünmeden canını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 73720

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz