Gazilerimize hediyeleri takdim edildi

Gazilerimize hediyeleri takdim edildi

Ereğli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Çelebi, gazilerimizi unutmadı

Gazilerimize hediyeleri takdim edildi
2021-01-09 02:08:27

Ereğli'deki gazileri ziyaret ederek hediye takdim eden Ereğli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kenan Çelebi Ereğli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü

olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çatısı altında üzerimize düşen görev ve sorumlulukları etkin, verimli, koordineli şekilde yürütmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Kore Büyükelçiliği Savunma Ataşeliği tarafından yürütülen bir proje kapsamında, Türkiye genelinde yaşayan Kore Gazilerine minnet duygularının bir ifadesi olarak özel atkı yaptırılmıştır. Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğümüz tarafından hediye paketi olarak 2 li fincan takımı ve kahve oluşturulmuştur. Konya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Il Müdürlüğümüz çikolata hediyesi ile Ereğlide yasayan Kore Gazilerimiz Mehmet ÖZEKER, Ali Ulvi ERGENCI ve Karapınar'da ikamet eden Mehmet ÖNDE'ye Kuruluş Müdürü olarak şahsım Kenan ÇELEBİ, Şehit Yakınları ve Gaziler Biriminden Sosyal Hizmet Uzmanı Nagihan DURU ve Psikolojik Danışman Gürkan DENİZER tarafından tüm hediyelerimiz Kore Gazilerimize Hane Ziyareti yapılarak teslim edilmiştir. Hem ailelerimiz hem de Bakanlığımız adına bizler bu süreçten çok memnun kaldık.

Ailelerimize Devletimizin ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin, canlarını ortaya koyan Gazilerimizin haklarının asla ödenemeyeceği, her daim minnettar olduğumuz samimi duygularla paylaşılmıştır.

Pandemi kuralları esas alınarak gerçekleştirilen hediye takdimleri olumlu tamamlanmış olup COVID-19 salgınının devam etmesi sebebiyle ziyaretlerimize bir müddet ara verilmiş olsa da sağlıklı günlerde buluşmak temennisi içindeyiz.

Süreç fotoğraflarla anılarda yaşatılmak üzere sonlandırılmıştır dedi.

Gazilerimize hediyeleri takdim edildi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 25011

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı