Kapat !
FOTOĞRAF YARIŞMASINA BAŞVURULAR SÜRÜYOR

FOTOĞRAF YARIŞMASINA BAŞVURULAR SÜRÜYOR

“KONYA’DA SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM” TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI’NA BAŞVURULAR SÜRÜYOR

FOTOĞRAF YARIŞMASINA BAŞVURULAR SÜRÜYOR
2023-08-15 14:23:43

Konya Büyükşehir Belediyesinin sürdürülebilir ulaşım türlerinin kullanımını teşvik etmek amacıyla Konyada Sürdürülebilir Ulaşım temasıyla düzenleyeceği fotoğraf yarışmasına başvuru süreci devam ediyor. Son kayıt tarihinin 25 Ağustos olduğu yarışmaya ulasim.konya.bel.tr adresinden başvuru yapılabiliyor.


Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyada Sürdürülebilir Ulaşım temalı fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor.

Fotoğraf sanatı aracılığıyla sürdürülebilir ulaşım araçlarının kullanımını teşvik etmeyi, şehir içi ulaşımda sürdürülebilir ulaşım kullanım oranını artırmayı ve Konyada mevcut sürdürülebilir ulaşım kullanım kültürünü daha ileri bir seviyeye taşımayı amacıyla düzenlenen yarışmaya amatör veya profesyonel tüm fotoğraf sanatçıları katılıyor.

Yarışma; Büyükşehir Belediyesinin şehir merkezine ve merkez haricindeki diğer ilçelere hizmet sağlayan toplu ulaşım otobüsleri, tramvay araçları, bisiklet tramvayı, bisikletli ulaşım, bisiklet parkları, bisikletle ilgili diğer konu ve uygulamalar, elektrikli scooter ile ulaşım, yaya ulaşımı ve araç trafiğine kapalı yayalaştırma bölgeleri (Bedesten, Kazım Karabekir Caddesi gibi), toplu ulaşımda otobüs ve tramvay yolcuları, toplu ulaşım durakları gibi sürdürülebilir ulaşım kapsamında ifade edilen başlıkları içeriyor.

Sürdürülebilir ulaşıma dair tüm konuları kapsayan Konyada Sürdürülebilir Ulaşım temalı fotoğraf yarışmasına son başvuru tarihi 25 Ağustos. Yarışmaya katılmak isteyenler, ulasim.konya.bel.tr adresinden başvuru yapabiliyor, detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 89638

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ANERDER BAKAN ÖMER BOLAT’I ZİYARET ETTİ
ANERDER BAKAN ÖMER BOLAT’I ZİYARET ETTİ
NEÜ’den Ankara’da “Cumhuriyetin 100. Yılında Geleneksel Türk Sanatları
NEÜ’den Ankara’da “Cumhuriyetin 100. Yılında Geleneksel Türk Sanatları