Münif info

Kapat !
FATİH SAN: ’KADER’ DER GEÇERİZ

FATİH SAN: 'KADER' DER GEÇERİZ

FATİH SAN: ’KADER’ DER GEÇERİZ

FATİH SAN: ’KADER’ DER GEÇERİZ
2023-02-16 14:48:14
İzlenme : 184

Ereğli esnaflarından ve geçmiş dönemde CHP ilçe başkanlığı da yapan Fatih San, Kader Der Geçeriz başlığı altında bir yazı kaleme aldı.

Fatih San yıkılan binaların sebebine atıfta bulunarak Haceli emmi örneği verdi.

İşte o yazı:….

Muhtar seçilen Haceli Emmi köyde inşaat işlerine hız vermiş. Binaların kaçak yapımına göz yumduğu için bağış makbuzlarıyla muhtarlığa da gırla para giriyormuş. Para bol olunca harcaması da pek zevkli oluyormuş. Haceli Emmi müteahhitlere yol vermiş. Kaçak kat çıkan mı ararsın, üç katlı yere beş kat yapan mı ararsın, betonundan, demirinden çalan mı ararsın. heyelan bölgesine ev yapan mı ararsın, hepsine göz yummuş. Çalışanlar "aman efendim yarın bir deprem olursa bu binalar yıkılır. Millet enkaz altında kalır. Sel gelirse heyelan bölgesinde bir tane ev kalmaz. Bunu millete nasıl anlatırız? Hukuk hesap sorar." Deyince Haceli Emmi kendisinden emin bir şekilde " korkmayın bir şey olmaz, KADER DER GEÇERİZ."

'Kader' deyip geçtiler.

FATİH SAN: ’KADER’ DER GEÇERİZ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 57468

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA