EREĞLİ’DE KÖPEK HIRSIZLARI TÜREDİ

EREĞLİ’DE KÖPEK HIRSIZLARI TÜREDİ

.

EREĞLİ’DE KÖPEK HIRSIZLARI TÜREDİ
2020-04-30 02:36:29

Gazetemize köpeğinin kaybolduğu yolunda bir e-posta gönderen ve bulunmasına yardımcı olacağı düşüncesi ile gazetemizde yayınlanmasını isteyen Şerife Çağlı isimli vatandaşımızın isteği doğrultusunda hareket eden gazetemiz, konuyu sosyal medya hesabına da taşıyarak daha geniş kitlelere ulaştı.
Gazetemizde çıkan haberi gazetemizin sosyal medyasından da yayınlamamız üzerine yorumlar yapıldı. Yapılan yorumlardan edindiğimiz bilgiler ise bir Ereğli gerçeğini ortaya çıkardı.
Gazetemizde ve gazetemizin sosyal medya hesabında;
Lady isimli Terrier cinsi 2 yaşındaki bu köpek 1 haftadır kayıp. Görenler bizimle irtibata geçebilir mi? paylaşımı üzerine yapılan yorumlarda aynı dertten bir çok kişinin muzdarip olduğu anlaşıldı.
Paylaşıma yorum yapan kayıp köpek sahibi Şerife Çağlı, Leydi karnelidir, şuan aşı olması gerekiyor. Sahipsiz zannedip alan varsa geri getirmesini rica ediyorum dedi.
Tayfun Özbilgiç isimli bir başka vatandaş ise; Abi koyunumu çaldılar, anladık parası yok sattı. Tavuğu çaldılar, anladık açtı kesti yedi. Köpek yahu köpeği de çaldılar. Köpek çalınır mı yahu? Köpek heryerde var al besle diyerek tepkisini dile getirdi.
Murat Karabuğa isimli esnafta aynı dertten muzdarip olduğunu belirterek, Benim de çalındı. Yaklaşık iki aydır kayıp. Her gün arıyorum ama bulma şansım her geçen gün azalıyor. Ev halkı köpeği seviyor. Bulamazsam yeni bir köpek yetiştireceğim. İnşallah o çalınmaz dedi.
Konuya değişik bir bakış açısı getiren Ali Uslu isimli vatandaşın yorumu ilginçti.
Ala Uslu, Ben bu olayı anlamıyorum. Neden o evdeki bir çocuk kaybolmuyorda kedi veya köpek türü şeyler kayboluyor bir anlam veremiyorum. Benim anladığım o hayvanları sahiplenenler gerekli özeni göstermiyor. Onlar için eğlence olan bu hayvanların kaybolmaması için ellerinden gelen gayreti göstermiyorlar. Çünkü çocuğu kaybolsa ölümüne arayan insanlar, beslediği hayvanı kaybolunca ‘amaaaan yenisini alırız düşüncesi taşıyorlar dedi

EREĞLİ’DE KÖPEK HIRSIZLARI TÜREDİ
EREĞLİ’DE KÖPEK HIRSIZLARI TÜREDİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 60673

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı