Ereğli’de Engelliler ve Aileleri Bir Araya Geldi

Ereğli’de Engelliler ve Aileleri Bir Araya Geldi

Engelsiz Yarınlar Derneği düzenlediği yemek programı hareketli geçti

Ereğli’de Engelliler ve Aileleri Bir Araya Geldi
2021-08-04 23:40:04

Programa Ereğli Kaymakamı Edip Çakacı, Ak Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun,Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Songül Vural,Oda ve Birlik Başkanları, STK Temsilcileri, Engelliler ve aileleri katıldı.

Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı Engelsiz Yarınlar Derneği Yönetim kurulu üyesi Mahmut Ulusoy yaptı

Ulusoy: ''Derneğimiz geleneksel hale getirmiş olduğu birçok programı Covid-19 nedeni ile yaklaşık iki yıldır gerçekleştirememekteyiz.Derneğimizin amacı doğrultusunda birliğimizi pekiştirmek,kardeşlik ruhlarımızı sağlamlaştırmak,özel bireylerimizin sorunları ile ilgilenmek,günlük monoton hayattan kurtulmalarını sağlamak sağlamak üzere bu yemek programını düzenledik.Emeği ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederim'' dedi.

Daha sonra konuşma yapan Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı: ''Hepinizin bildiği üzere Covid-19 la mücadele ediyoruz ve sosyal hayat büyük kesintiye uğradı.Pandemi nedeni ile insanlar bir araya gelemedi.Bu dönemde biraz sosyal hayat renklenmeye başladı.Bugün burada sizinle olmak sosyalleşmek bizim içinde çok önemli.Bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Son olarak konuşma yapan Ak Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun: ''Engelli kardeşlerimizle zaman zaman bir araya geliyoruz.Sizlerin dertleriyle dertleniyoruz yardımcı olabileceğimiz konularda elimizden gelen bütün imkanları seferber ediyoruz.Bir çoğunuzla görüştük evlerinizde ziyaret ettik. Hükümetimizde Devletimizde her zaman sizlerin yanında.Geçmişten bugüne baktığımız zaman sizlere verilen değere hepimiz şahidiz. İnşallah Bundan sonra sizlerle bir araya olmaya çalışacağız. Yine tekrar derneğimizin vasıtasıyla sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmemizi istiyoruz.Bu Bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Ereğli’de Engelliler ve Aileleri Bir Araya Geldi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 22014

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor