Ereğli’de Eczacılar Eylem Yaptı

Ereğli’de Eczacılar Eylem Yaptı

Ecz. Gülşen Atalay Elmas , Ecz. Ayten Şallı ve Ecz. Fatma Kaymak eylemde başı çekti.

Ereğli’de Eczacılar Eylem Yaptı
2022-10-10 16:45:05

Türkiye genelinde olduğu gibi Ereğlide de Eczacılar Eczacıya Hak Ettiği Değer Verilmelidir eylemi planı kapsamında; siyah poşet, siyah maske, yaka kartları ile hizmet verdiler.

Ereğlide bir araya gelen Toros Eczanesi Gülşen Atalay Elmas, Yıldırım Eczanesi Ayten Şallı, Kaymaklar Eczanesi Fatma Kaymak ve eczane çalışanları 10 Ekim 2022 Pazartesi günü Eylem Planına uygun şekilde tüm Türkiye de eşzamanlı siyah poşet, siyah maske, yaka kartları ile hizmet verdiklerini kaydettiler.

Türk Eczacıları Birliği tarafından hazırlanmış olan Türkiye genelindeki her eczane için 100er adet siyah poşet ve 4er adet yaka kartının eczanelere gönderildiğini ifade eden Toros Eczanesi sahibi Ecz. Gülşen Atalay Elmas, Aynı zamanda Sağlık Işığınız Sönmesin ve Dur de afişleri de yürüttüğümüz bu farkındalık kampanyasını destekleyecektir diyerek kampanya hakkında şu ifadelere yer verdi: Önlüklerimiz Kararmadan

Eczanelerimiz Kapanmadan

Biz Eczacılar Hakkımız olanı istiyoruz!

Eczanelerimiz yaşasın.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 29409

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor