intro

Kapat !
EREĞLİ YURT SORUNU İÇİN ÇARE ARIYOR

EREĞLİ YURT SORUNU İÇİN ÇARE ARIYOR

Zafer Partisi Ereğli ilçe bakanı Yücel yurt sorununu gündemine aldı

EREĞLİ YURT SORUNU İÇİN ÇARE ARIYOR
2022-08-25 06:19:17

KYK Yurtlarında yaşanan sorunu Zafer Partisi Ereğli ilçe başkanı Remzi Yücel gündeme taşıdı. KYK yurtlarında yaşanabilecek olası sorunlar ile ilgili Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanlığından basın açıklaması yapıldı

Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Remzi Yücel , Üniversitelerin açılmasıyla beraberinde Ereğliye gelecek üniversite öğrencilerinin geçtiğimiz sene yaşadığı sorunlarla ilgili yazılı basın açıklaması yaptı.

Başkan Yücel yaptığı basın açıklamasında ; EREĞLİDE YURT SORUNU NE ZAMAN ÇÖZÜM BULACAK ? diye sordu

Gçtiğimiz günlerde öğretim görevlisi Doç. Dr. Selçik Pekerin yurt sorunu ile ilgili görüşlerini yayınlamış, yetkilileri görev davet etmiştik.

Selçuk Peker yaptığı açıklamasına; Ereğli'de fakülte ve yüksekokulların kontenjanları doldu" diye başlayan Öğretim Görevlisi Doç. Dr Selcuk Peker, KYK erkek ve kız yurtları yetmeyecek.

(Geçen yıl açıkta kalan yüz kız öğrenciyi Ereğli Belediyesi barındırmıştı.)

Ereğli siyaseti, STK'ları, kurumları şimdiden barınma sorunu için akıl aşındırmalı, çözüm üretmeli. Birkaç hafta sonra öğrenciler gelecek. Olası bir çözümsüzlük inanılmaz sıkıntılar doğurur, itibar kaybı yaratır, gelecek yılın tercihlerini etkiler" demişti.

SİYASİ PARTİ OLARAK ZAFER PARTİSİ KONUYU GÜNDEME ALDI

Remzi Yücel, Üniversitelerimiz açılıyor. Ereğlimize Anadolunun bir çok il ve ilçesinden gençlerimiz gelmektedir. Geçen yıl itibari ile öğrencilerimizin yaşadıkları sorunları biliyoruz. Önceki yıllarda gençlerimizin yaşamış olduğu zulüm bu senede devam edecek mi ?

KYK gerekli önlemleri aldı mı? Rektörlük gerekli önlemleri aldı mı ? Ereğliyi yönettiğini sananlar bu konuyla ilgili hangi çözümleri ürettiniz ? yoksa öğrencilerimizi çok övündüğünüz millet bahçenizde mi ağırlamayı düşünüyorsunuz ?

Zafer partisi olarak ilçemize gelen tüm öğrencilerimizin yanında ve konunun takipçisiyiz.

ÇÖZÜM OLARAK YİNEMİ DİLEKÇE ALACAKSINIZ ?

Ereğliye gelen öğrenciler çözümü Ak Parti ilçe başkanlığında aramamalıdır. Ak Parti ilçe başkanlığı öğrencilere çözüm üretmelidir.2021 yılında ilçemize gelen öğrenciler mevcut durumda yaşadıkları zorluk nedeniyle Ak Parti ilçe başkanlığından destek istemişler ve çözüm bulamamışlardır. Ve sonrasında Ereğli belediyesinden çözüm istemişler fakat dalga geçer gibi belediye öğrencilerin kişilik ve ahlakını ayaklar altına alan bir dilekçe ile işlem yapmıştır. Böylesine önemli bir konuyu çözemiyorsanız çıkın biz yapamayacağız deyin ve görevi Zafer Partisi kadrolarına teslim edin.

Ereğliyi yöneten kadrolara sesleniyorum. Çözüm üretin. Milletin yiğitlerine , evlatlarına sahip çıkın.Sözlerine yer verdi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 29559

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ