Bilal 1 info

Kapat !
EREĞLİ OKULLARINDA TRAFİK GÜVENLİĞİ OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNDE

EREĞLİ OKULLARINDA TRAFİK GÜVENLİĞİ OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNDE

.

EREĞLİ OKULLARINDA  TRAFİK GÜVENLİĞİ  OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNDE
2021-10-15 05:37:07

İçişleri Bakanlığımız ve Milli Eğitim Bakanlığı yazıları gereği, okullarımızda ve çevresinde öğrencilerimizin trafik güvenliğinin sağlanması için Trafik Dedektifleri Projesi ile öğrencilerimize Okul Geçit Görevlisi Eğitimi verilmesi istendiğinden;
Karayolları Trafik Kanunun 134.Maddesi ve Yönetmeliğin 178.Maddesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün talepleri doğrultusunda Ereğli Lisesi toplantı salonunda 133 öğrenci, veli ve öğretmene Okul Geçit Görevlisi Eğitimi 13.11.2021 günü İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, Trafik Denetleme Büro Amirliği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri tarafından düzenlenerek, gerekli sertifikaları ve belgeleri verilmiştir.
İlçemizde trafik güvenliği, öğrenciler ile sürücülerin can ve mal emniyetinin daha etkin sağlanmasına yönelik olarak alınan tüm tedbirler artırılarak, trafik faaliyetlerimiz kararlılıkla ve gayretle sürdürülecektir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83186

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz