Kapat !
EREĞLİ MUHALEFET PARTİLERİ DESTEK VERDİ

EREĞLİ MUHALEFET PARTİLERİ DESTEK VERDİ

Veysel Gönülal, Amil Acar, Ertuğrul Küçükkurt, Ali Fihil Terzi, Nurullah Yılmaz ve Şevki Kılınç yanan ormanlarımız için güç birliği yaptı

EREĞLİ MUHALEFET PARTİLERİ DESTEK VERDİ
2021-08-06 23:53:24

Ereğliden 6 muhalefet partisi de ortak bir destek mesajı açıkladı. Yunus Emre Parkında bir araya gelen CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, İyi Parti İlçe Başkanı Amil Acar, Saadet Partisi İlçe Başkanı Ertuğrul Küçükkurt, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ali Fihil Terzi, Deva Partisi İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz ve Gelecek Partisi İlçe Başkanı Şevki Kılınç ortak bir basın açıklaması yaparak yardım kampanyası başlattıklarını duyurdu.

BİR NEBZEDE OLSUN KAYIPLARIMIZI AZALTMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

Yunus Emre Parkında bir araya gelen 6 muhalefet partisi ilçe başkanı adına ortak basın açıklamasını okuyan Demokrat Parti İlçe Başkanı Ali Fihil Terzi, bir nebzede olsun kayıpları azaltmak için yola çıktıklarının altını çizerek şunları kaydetti: Hepimizin bildiği gibi, son günlerde ülkemizin birçok yerinde orman yangınları Çıktı. Bunların bir kısmı devam ediyor, bir kısmı zorda olsa kontrol altına alındı. Orman yangınlarında sadece ağaçlarımız yanmadı. Ağaçlarımızla birlikte yüreklerimiz yandı, can kayıplarımız oldu, fedakarca mücadele eden itfaiyecilerimizi, vatandaşlarımızı kaybettik. Hayvanlarımız telef oldu. Ormanlarda bulunan canlılar öldü. Geçim kaynağı, evini barkını kaybeden köylülerimiz oldu. İşte bizde bir nebze olsun bu kayıplarımızı telafi edecek bir yardım kampanyası başlatmaya karar verdik. Partilerimizin ön ayak olduğu bu kampanyaya başta partilerimiz, sivil toplum kuruluşları, yardım yapabilecek herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. Parti ilçe başkanlarının oluşturacağı komisyonun belirleyeceği şekilde bu yardımlar toplanıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 53875

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ANERDER BAKAN ÖMER BOLAT’I ZİYARET ETTİ
ANERDER BAKAN ÖMER BOLAT’I ZİYARET ETTİ
NEÜ’den Ankara’da “Cumhuriyetin 100. Yılında Geleneksel Türk Sanatları
NEÜ’den Ankara’da “Cumhuriyetin 100. Yılında Geleneksel Türk Sanatları