EREĞLİ İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ

EREĞLİ İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ

Gelecek Partisi Ereğli liç başkanı Şevki Kılınç. Şehrin menfeatine olan işlerin destekçisiyiz dedi.

EREĞLİ İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ
2021-01-23 10:57:18

Gelecek Partisi ilçe Başkanı Şevki Kılınç, bir açıklama yaparak, Gelecek Partisi Ereğli İlçe Teşkilatı olarak; şehrimizin menfaati açısından olumlu bulduğumuz hizmetleri destekleyecek, şehrimizin çıkarına olmadığına inandığımız işlerin karşısında olmaktan da geri durmayacağız dedi
ÖTEKİLEŞTİRMENİN YAŞANMADIĞI TÜRKİYE
Kılınç, yargının tarafsız ve bağımsızlığı ile hukuk güvenliğinin en üst düzeyde sağlandığı; katılımcı ve çoğulcu demokrasinin hakim olduğu Türkiye idealini gerçekleştirmenin en önemli hedefleri olduğuna vurgu yaptığı açıklamasında Tüm özgürlüklerin garanti altına alındığı; şiddet, korku, baskı, ötekileştirme, ayrıştırma ve ayrımcılığın yaşanmadığı sözlerine de yer vererek çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı, saygın ve güçlü bir Türkiye idealini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. dedi.
Gelecek Partisi ilçe Başkanı Şevki Kılınçın açıklaması şöyle;
Gelecek Partisi, kuvvetler ayrılığı esasına ve hukukun üstünlüğüne dayanan; yargının tarafsız ve bağımsızlığı ile hukuk güvenliğinin en üst düzeyde sağlandığı; katılımcı ve çoğulcu demokrasinin hakim olduğu; uluslararası sözleşmeler ve evrensel değerler çerçevesinde temel insan haklarının ve başta ifade ile basın özgürlüğü olmak üzere tüm özgürlüklerin garanti altına alındığı; şiddet, korku, baskı, ötekileştirme, ayrıştırma ve ayrımcılığın yaşanmadığı; hukuka bağlı, vatandaş odaklı, katılımcı, tarafsız, saydam, hesap verebilir, denetlenebilir, etkili ve verimli bir kamu yönetiminin hayata geçirildiği; herkesin insan onuruna yaraşır yaşam ve refah standartlarına ulaştığı; çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı, saygın ve güçlü bir Türkiye idealini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
Partimiz; kısa bir sürede 81 ilde teşkilatlanmalarını tamamlamıştır. Edirneden Karsa, Sinoptan Hataya kadar bütün il ve ilçelerde ilgi gördüğü gibi şehrimizde de ilgiyle karşılanmış, vatandaşlarımıza umut olmuştur.
Gelecek Partisi Ereğli İlçeTeşkilatı olarak; şehrimizin menfaati açısından olumlu bulduğumuz hizmetleri destekleyecek, şehrimizin çıkarına olmadığına inandığımız işlerin karşısında olmaktan da geri durmayacağız.
Bunun dışında fayda getirmeyecek, gereksiz, amacı belli tartışmalardan uzak duracağımızı belirtiriz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 37385

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
TALHA ÜZER BİR ANLAŞMAYA DAHA İMZA ATTI
TALHA ÜZER BİR ANLAŞMAYA DAHA İMZA ATTI
NEÜ ve BMMYK’dan “Kent Ekonomisi ve İltica Sistemi” Toplantısı
NEÜ ve BMMYK’dan “Kent Ekonomisi ve İltica Sistemi” Toplantısı