EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI

EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI

Başarı grafikleri halka ümit veriyor

EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI
2021-12-08 14:30:56

Son iki hafta içerisinde Ereğli genelinde yapılan kapsamlı çalışmalar neticesinde;

-20.11.2021 günü saat 02:20 sıralarında ekiplerimizin devriye görevlerini yerine getirdikleri sırada Kazancı Mahallesi 90309. Sokak üzerinde ekip otosunu görmesi üzerine bir şahısın ikametin müştemilatından çıkarak koşarak kaçması üzerine kovalamaca sonucu şahıs yakalanmış, A.U isimli şahısın üzerinden pantolonuna sıkıştırılmış vaziyette levye ve bıçağa el konulmuş, ikametin bahçesinde bulunan 2 müştemilatın kapısının zorlanarak kırıldığı ve birkaç adet malzemenin dışarı çıkarıldığı tespit edilmiş, A.U isimli şahısın gerekli işlemleri yapılmıştır.

-21.11.2021 günü saat 17:00 sıralarında Meydanbaşı Mezarlığı girişi önünde trafikten kaynaklı tartışma sonucu ismi bilinmeyen elektrikli bisiklet sürücüsü , otomobil sürücüsü T.Y isimli şahısı sol koltuk altından bıçakla yaralanmış ve olay yerinden kaçmıştır, yapılan araştırmalar sonucunda şahısın H.K olduğu tespit edilmiş ve şahıs olaydan kısa bir süre sonra yakalanmış olup gerekli işlemlerinden sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ereğli T Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.

-21.11.2021 günü saat 16:15 sıralarında ekiplerimizin intikal ettiği kavga olayında olay taraflarından Ş.U isimli şahısın aracının içerisinde 56 adet sentetik ecza hap maddesi ele geçirilmiş olup şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.

-23.11.2021 günü saat 00:25 sıralarında Asayiş Büro Amirliği ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Şinasi Mahallesi Şehit Hakan Kılıç Caddesi üzerinde durdurulan kamyonet tarzı bir araç içerisinde farklı markalarda ve bandrolsüz şekilde 140 koli içerisinde toplamda 1 milyon 400 bin adet boş makaron ele geçirilmiş, araçta bulunan Y.B isimli şahısın bu makoronları satmak için Adana ilinden ilçemize getirdiği tespit edilmiş ve Y.B isimli şahıs gözaltına alınarak gerekli işlemleri yapılmıştır.

-23.11.2021 günü saat 23.00 sıralarında Boyacıali Mahallesi Doktor Mustafa Kurtoğlu Caddesi üzerinde silahlı kavga olduğu bildirilmesi üzerine ekiplerimiz olay yerine intikal etmiş, E.Z.Ü isimli şahısın silahla , H.A isimli şahısın darp yoluyla yaralandığı tespit edilmiş, E.Z.Ü isimli şahısın kendi adına ruhsatlı 1 adet tabanca ve H.A isimli şahısın üzerinden de 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiş, şahısların gerekli işlemleri yapıldıktan sonra adli mercilere sevk edilmiştir.

-27.11.2021 günü saat 22:50 sıralarında Cahı Mahallesi 93183. Sokakta bulunan bir inşattan hırsızlık olduğu bildirilmesi üzerine 65 adet kalıp demirinin hırsızlandığı tespit edilmiş çevrede yapılan araştırmalarda Öğretmen evi civarında at arabası üzerinde 33 adet kalıp demirleri olduğu ve at arabası üzerinde bulunan A.B,E.A isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş ve şahıslar gözaltına alınmış, şahısların 65 adet kalıp demirinin 32 tanesini S.D isimli şahısa sattıklarını beyan etmişler ve emniyetteki işlemlerinden sonra adli mercilere sevk edilmiş, A.B ve E.A isimli şahıslar tutuklanmış, S.D isimli şahısa da suç eşyasını satın almaktan işlemleri yapılmıştır.

- 02.12.2021 günü saat 13:00 sıralarında Kazancı Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan H.İ.Ş isimli şahısın Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama suçundan arandığı tespit edilmiş, şahısın yakalaması yapılarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ereğli T Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.

- 03.12.2021 günü saat 02:50 sıralarında Bahriye Üçok Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan bir aracın içerisinden 1 adet ruhsatı bulunmayan tabanca ele geçirilmiş, araçta bulunan M.T isimli şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.

- 04.12.2021 günü saat 23:30 sıralarında Doğuelagözlü Mahallesi Kuran Kursu Caddesi üzerinde Tofaş marka bir aracın dur ihtarına uymayarak kaçması ve yapılan kovalamaca sonucu şahısların araçtan inerek koşar vaziyette kaçması sonucu olay yerinde bir ikametin bahçesinde şahıslar yakalanmış, şahısların yakalandıkları yerde yere atılı vaziyette 17,96 gram sentetik kannabinoid maddesi ve 2,65 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, yakalanan M.A ve A.Z isimli şahıslara gerekli işlemleri yapılmıştır.

- 05.12.2021 günü saat 00:30 sıralarında Nitelikli Yağma suçundan hakkında aranması olan M.Ç isimli şahısın ilçemizde bir otelde kaldığı tespit edilmiş ve şahısın yakalaması yapılmıştır.

EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI
EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI
EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI
EREĞLİ EMNİYETİNİN 2 HAFTALIK ÇALIŞMASI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 62700

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Su arıtma ve yumuşatma sistemi revizyon bakım onarım işi yaptırılacak
Su arıtma ve yumuşatma sistemi revizyon bakım onarım işi yaptırılacak
Araç kiralama hizmeti alınacak
Araç kiralama hizmeti alınacak