Ereğli CHP’den İYİ Partiye Ziyaret

Ereğli CHP'den İYİ Partiye Ziyaret

CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal. İYİ Parti ilçe başkanı Amil Acar’a ziyaret gerçekleştirdi

Ereğli CHP’den İYİ Partiye Ziyaret
2020-10-11 00:14:41

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
İYİ Parti Ereğli İlçe Başkan Amil Acar, İYİ Parti Ereğli İlçe Kurucu Başkanı Münif İzbudak ve İYİ Parti Ereğli ilçe yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette parlamenter sistem vurgusu yapan CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, Millet İttifakında yer alan siyasi partiler olarak hepimizin ortak noktası Türkiyedir, Türk halkıdır. İttifak partileri olarak da hepimizin amaç, bir an önce parlamenter sisteme dönülmesidir. Tek adam rejiminin ülkemizi getirdiği durumu ve sonuçlarını yaşayarak görüyoruz. İçinde bulunduğumuz bu durumdan kurtulmanın tek yolu, güçler ayrılığı ilkesinin temel alındığı parlamenter sisteme acil dönüştür dedi.
Yerel sorunların da gündeme alındığı toplantıda, özellikle son günlerde feryat eden süt üreticilerinin içinde bulunduğu durum değerlendirildi ve üreticinin sorunlarının çözümü noktasında Millet İttifakı Milletvekillerinin mecliste konuyu daha kapsamlı ele almaları açısından parti genel merkezlerine raporların ulaştırılması kararlaştırıldı.
İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar da, Millet İttifakının yereldeki temsilcileri olarak güvenli, huzurlu ve yaşanabilir bir Türkiye amacı ile, özellikle üretim alanındaki sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti.

Ereğli CHP’den İYİ Partiye Ziyaret
Ereğli CHP’den İYİ Partiye Ziyaret

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 74420

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı