Ereğli Belediyesi Halkı Salçalık Bibere Doyurdu

Ereğli Belediyesi Halkı Salçalık Bibere Doyurdu

Organik Ürünler Tarladan Evlere Dağıtılıyor

Ereğli Belediyesi Halkı Salçalık Bibere Doyurdu
2023-10-18 04:46:54

Ereğli Belediyesi Adabağda yetiştirdiği ürünleri vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor. Salçalık biberler Doğualagöz ve Batıalagöz Mahallelerinde dağıtıldı.
ÜRETMEYE, BİR FAZLA ÜRETEREK TARIM ŞEHRİ EREĞLİYİ HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMAK İÇİN ÇABA HARCAMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Dağıtımlarla ilgili Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: Üretmeye, bir fazla üreterek tarım şehri Ereğliyi hak ettiği yere taşımak için çaba harcamaya devam edeceğiz. Bu manada hem ülkemiz hem şehrimiz hem de hemşerilerimiz kazanacak. Bu kapsamda Doğualagöz ve Batıalagöz Mahallelerimizde biber dağıtımı gerçekleştirdik. Tüm mahallelerimizde salçalık biber dağıtımlarımıza devam edeceğiz ifadelerini kullandı.
MAHALLEMİZE YAPTIĞI HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM
Batıalagöz Mahalle Muhtarı Yunus Tuna: Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Beye organik biberden dolayı, mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim şeklinde konuştu.
ELİNDEN GELEN HER İMKANLARI SUNUYOR
Doğualagöz Mahalle Muhtarı Ömer Kılınç: Hüseyin Başkanımızın halka hizmeti olan, salçalık biber dağıtmak için burada mahalle halkını topladık. İnşallah halkımıza faydalı olur. Herkes faydalansın istiyoruz. Bunun için Başkanımıza çok teşekkür ediyorum, elinden gelen her imkanları sunuyor. Kavun dağıtımı, biber dağıtımı gibi Belediyenin imkanlarını halka sunuyor. Başkanımızdan Allah razı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 53617

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
DSİ ŞEBEKENİN GEÇİCİ KABULÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ
DSİ ŞEBEKENİN GEÇİCİ KABULÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ
LİMA ÖĞRENCİLERİ KAMPLARDA VERİMLİ VAKİT GEÇİRİ
LİMA ÖĞRENCİLERİ KAMPLARDA VERİMLİ VAKİT GEÇİRİ