EREĞLİ BASININDAN KAYMAKAM HAYRETTİN ÇİFTÇİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

EREĞLİ BASININDAN KAYMAKAM HAYRETTİN ÇİFTÇİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

.

EREĞLİ BASININDAN KAYMAKAM HAYRETTİN ÇİFTÇİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ
2020-07-22 17:37:39

Ereğlide kurumsal anlamda mesleklerini icra eden basın mensupları, 2 yıldır Ereğlide görev yapan ve yeni yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Samsun ili Merkez Tekkeköy İlçesine atanan Kaymakam Hayrettin Çiftçi'ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdiler.
Kaymakam Hayrettin Çiftçi'yi makamında ziyaret eden basın mensupları, Çiftçi ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını, kendisinin vatandaşa her zaman eşit şekilde davranarak devletin şefkatini onlara yansıttığını kaydettiler.
Çiftçinin İlçede huzur ve güvenli bir ortamın oluşmasında her zaman birimleriyle uyum içerisinde çalışması ve devlet kapılarını halka açarak örnek bir idarecilik ortaya koyduğunu ifade eden basın mensupları, Bizlerin de aynı zamanda mesai arkadaşımız olarak gördüğümüz değerli Kaymakamımız Hayrettin Çiftçi'ye ilçemizde görev yaptığı süre içerisinde göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürü tüm Ereğli'de görev yapmakta olan basın mensupları olarak Kaymakam Çiftçi'ye plaketi hep birlikte takdim ettik ve yeni görevinde başarılar dileriz ifadelerini kullandılar.
Kaymakam Çiftçi ise, görev yaptığım süre içerisinde Ereğli basını ile birlikte birçok çalışmamız oldu. Onlarla ve vatandaşlarımız ile gerçekten uyum içerisinde çalıştık. Ereğli birçok ilden büyük olan bir ilçedir. Kamu hizmetlerini vatandaşa en kısa sürede ulaştırmanın çabası içerisinde olduk. Basın mensupları sayesinde vatandaşlarımıza kolayca ulaştık. Çalıştığım süre içerisinde güzel çalışmalarımız oldu. Bu plaketi bizlere layık gördükleri için kendilerine teşekkür ediyorum diye konuştu.
Ayrıca Kaymakam Hayrettin Çiftçi, tüm Ereğlililere varsa hakkını helal ettiğini, Ereğlilerinde kendilerine haklarını helal etmelerini istedi.
Ziyaret programına Ereğlideki resmi basın kuruluşlarının tamamı katıldı. Ereğli Metro Tv, Yeni Ereğli Gazetesi Sahibi ve Ereğli DHA temsilcisi Attila Atmaca, ERT Genel Koordinatörü Hasan Dursun, Ereğli Gazetesi Sahibi Derviş Özütaştan, Ereğli Güneş Gazetesi Sahibi Bahri Can, Ereğli Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Arıcan, Yeni Ereğli Gazetesi Sayfa Editörü ve Ereğli, İHA temsilcisi Cihan Karakış, Ereğli Metro tv Genel Koordinatörü Atalay Atmaca katıldı. (Haber Servisi)

EREĞLİ BASININDAN KAYMAKAM HAYRETTİN ÇİFTÇİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34374

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanı
İzmir Karabağlar’da TOKİ konutları satışa çıkıyor
İzmir Karabağlar’da TOKİ konutları satışa çıkıyor