ENERYA, 2021 HEDEFLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

ENERYA, 2021 HEDEFLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Enerya, Ereğli İç Tesisat Firma Temsilcileri ile 2021 Hedeflerini Değerlendirdi...

ENERYA, 2021 HEDEFLERİNİ DEĞERLENDİRDİ
2021-03-23 13:30:55
İzlenme : 1738

Türkiyenin en yaygın doğal gaz dağıtım şirketlerinden Enerya, Ereğli İç Tesisat Firma Temsilcileri ile pandemi önlemleri kapsamında; online ortamda bir araya geldi ve hem 2020 yılını değerlendirdi hem de 2021 yılı planlarına dair açıklamalarda bulundu.
Geçtiğimiz günlerde, hizmet bölgesi olan 10 ilde, Vakıfbank ile iş birliği yaparak başlattığı dönüşüm kampanyasını, firma temsilcileri ile paylaşan Enerya, bu kampanya kapsamında hedeflerinin; doğal gaz dönüşümünde mali sıkıntı yaşayan aboneler için 36 ay vade avantajı ile kolaylık sağlamaya devam etmek olduğunu duyurdu.
Enerya'nın; Konya, Aksaray, Karaman ve Ereğliden Sorumlu Bölge Direktörü Mürsel Parlak, Enerya Ereğli İşletme Müdürü Hüseyin Arı ve Eneryanın farklı birim yöneticilerinin katıldığı toplantıda, 2020 yılının değerlendirilmesi yapılırken; 2021 yılı hedefleri ve 36 ay vadeli doğal gaz dönüşüm kampanyasının detayları da aktarıldı.
Ayrıca; Eneryanın firma temsilcilerinden beklentisinin hem operasyonel süreçlerde müşteri memnuniyetine odaklanılması hem de başvuru aşamasından sonra gerçekleştirilen abonelik ve tesisat işlemlerinin hızlandırılması olduğu dile getirildi.
Toplantıda, Eneryanın hizmet bölgelerinde yaşayan konut sahiplerinin, doğal gaz konforuna kavuşması için 36 aya varan vade ayrıcalıklı Vakıfbank Kredisi kapsamındaki ‘Doğal Gaz Dönüşüm kampanyası ve ‘Abone Bağlantı Bedeline 10 Taksit kampanyası ile 2021 yılında 2.200 haneye daha ulaşma hedefi üzerinde duruldu.
2021 yılına ait; abone hedeflerini firma temsilcileriyle paylaşan Enerya, hizmet bölgelerindeki şehirlerde yeni yatırımların gerçekleşeceğini ve gelecek hatlarla beraber yeni abonelerini de doğal gazla buluşturulacağını duyurdu.
Kampanya ve yeni aboneliklere yönelik iletişim stratejileri üzerine çalıştığını ifade eden Enerya, 2020 yılını kapsamlı olarak değerlendirirken; gelecek dönemde üzerinde çalışılacak yeni projeler hakkında da ön bilgilendirmede bulundu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 21269

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak