Ekmeğe Zam Geldi

Ekmeğe Zam Geldi

Kırşehir’de ve Mucur’da Ekmeğe Zam Geldi

Ekmeğe Zam Geldi
2021-08-01 12:01:04
İzlenme : 2634

Kırşehir'de 200 gr ekmek, bugünden itibaren 1,5 liradan satılacak. Konu ile ilgili olarak Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk yaptığı açıklamada; "Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı olarak, Sn. Valimiz ve Ticaret Odası Başkanımızla ortak karar alıp ekmek fiyatını onayladık. Ticaret il Müdürlüğümüzün hazırladığı çevre illerdeki ekmek fiyatları araştırma raporuyla ekmek fırınlarımızın bu zamma ihtiyacı olduğunu gördük. Çevre illerde bu fiyat artışı 6-7 gün önce yapıldı. Ama biz yeni onayladık.

İnşallah ekmek üreticilerimiz vatandaşımıza bundan sonra daha güzel ekmek üretmeye devam edecek. 200 gr ekmek salı gününden itibaren 1,5 liraya satılacak. Bu konuda sürekli olarak görüş alışverişinde bulunduğumuz Vali İbrahim Akına, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Yılmaz'a Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı'ya ve birliğimize bağlı tüm oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum."

HABER MERKEZİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 96609

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
KONYA İL HIFZISSIHHA KURULU’NDAN YENİ KARAR
KONYA İL HIFZISSIHHA KURULU’NDAN YENİ KARAR
ŞAHABETTİN BAKİ KALAN, GÜVEN TAZELEDİ
ŞAHABETTİN BAKİ KALAN, GÜVEN TAZELEDİ