Kapat !
EDİP ÇAKICI EREĞLİ’DEN AYRILIYOR

EDİP ÇAKICI EREĞLİ’DEN AYRILIYOR

Başkan Oprukçu’dan Kaymakam Edip Çakıcı’ya Veda Yemeği

EDİP ÇAKICI EREĞLİ’DEN AYRILIYOR
2023-08-30 09:25:37

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu geçtiğimiz günlerde tayini çıkan Kaymakam Edip Çakıcı onuruna Ereğli Belediyesi Sosyal Tesislerde veda yemeği düzenledi. Başkan Oprukçu'nun ev sahipliğinde düzenlenen programa Kaymakam Edip Çakıcının yanı sıra Siyasi Parti İlçe Başkanları, Kurum Müdürleri, STK Başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı.

EREĞLİNİN VALİSİ OLMASINI ÇOK ARZU EDERİZ

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Oprukçu: Her kavuşmanın neticede bir ayrılığı mukadder oluyor. Kaymakam Bey'le 3 yıldır birlikte çalıştık, biz kendisini sevdik. Devletimizin temsilcisi, mülki amirimiz olması hasebiyle de saygımızı gösterdik, biz razıyız Allah da ondan razı olsun inşallah. Neticede İstanbul gibi çok arzu ettiği bir yere gidiyor. Ereğlinin Valisi olmasını da çok arzu ederiz. İnşallah vilayet Ereğli; Ereğliye, Türkiyeye yakışır diye düşünüyoruz. Bu manada Sayın Kaymakamımızdan ve herkesten destek bekliyoruz. Biz sizi dualarla yolcu ediyoruz, Allah yolunuzu açık etsin, muvaffak olun inşallah. Hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum ifadelerini kullandı.

EREĞLİ VİLAYET OLMAYI HAK EDEN BİR İLÇE

Kaymakam Edip Çakıcı ise: İlk olarak 30 Ağustosla başladık, inşallah 30 Ağustosu kutlayarak da inşallah Ereğliden ayrılacağız. 3 yıl boyunca elimizden geldiğince dertlere derman olmaya çalıştık. Ereğlinin hayrına olan her işte biz de var olmaya çalıştık, o yönde de gayret gösterdik. Ereğli gerçekten vilayet olmayı hak eden bir İlçemiz. Potansiyeli yüksek önemli olan bu Potansiyeli ortaya çıkarmak. Hem Konyayı, hem Ereğliyi, Konyalıları, Ereğlilileri, Kurum Müdürlerimizi, mesai arkadaşlarımızı ve temas ettiğimiz herkesi çok sevdik. Fiziken buradan ayrılacağız ama kalbimiz Ereğli ve Ereğlililerle, siz değerli dostlarımızla olacak. 3 yıl boyunca herkesin hakları birbirine geçti, benim haklarım herkese peşinen helal olsun, sizlerden de helallik beklerim. Rabbimden bundan sonraki yaşamınızda ailelerimizle birlik mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum. Bu bir bayrak yarışı biliyorsunuz Karapınar Kaymakamımız geliyor, Ereğliye faydalı olacağına inanıyorum. Asrın felaketini yaşadığımız dönemde Ereğlinin kenetlenmesini, herkesin canhıraş bir şekilde seferber olduğunu gördüm. Hem Ereğli için, hem ülkemiz için, hem de milletimiz için ümitlerim arttı. Aynı kenetlenmeyi yaparsak Cumhurbaşkanımızın da, Meclisin de iradesiyle Ereğli vilayet olur diye düşünüyorum. Bizlere her zaman destek olan Sayın Valimiz Vahdettin Özkana, meslek hayatımda en kolay çalıştığım, anlayışlı, yardımsever, dertlere derman olan, nezaketli, beyefendi, devleti tanıyan değerli Belediye Başkanımız Hüseyin Beye özellikle teşekkür etmek istiyorum. Yine çok değerli birim amirlerimize, tüm kamu çalışanlarına, Emniyet Müdürümüze, Jandarma Komutanımıza, Tabur Komutanımıza ve Kurum Müdürlerimize, amirlerine, memurlarına, STK Başkanlarına, Siyasi Parti Başkanlarımıza teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içerisinde Ereğlinin faydasına olacak şekilde sürekli çalıştılar, bizlere destek oldular. Allah herkesten razı olsun sözleriyle duygularını ifade etti.

EDİP ÇAKICI EREĞLİ’DEN AYRILIYOR
EDİP ÇAKICI EREĞLİ’DEN AYRILIYOR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 37696

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ANERDER BAKAN ÖMER BOLAT’I ZİYARET ETTİ
ANERDER BAKAN ÖMER BOLAT’I ZİYARET ETTİ
NEÜ’den Ankara’da “Cumhuriyetin 100. Yılında Geleneksel Türk Sanatları
NEÜ’den Ankara’da “Cumhuriyetin 100. Yılında Geleneksel Türk Sanatları