Dr. İsmail Yavuz: Hayırlı olsun Ereğli’m....

Dr. İsmail Yavuz: Hayırlı olsun Ereğli'm....

Ereğlili hayırsever Ömer GÖZKARA ASM yaptırıyor

Dr. İsmail Yavuz: Hayırlı olsun Ereğli’m....
2021-09-28 11:36:30
İzlenme : 3134

Ereğli Belediyesi tarafından Sağlık Bakanlığına devredilen arsa üzerinde hayırsever İş insanı Ömer Gözkara tarafından yaptırılacak olan aile sağlığı merkezi ( ASM ) için protokol imzalandı. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ile hayırsever Gözkara arasında imzalanan protokol, Konya Valisi Vahdettin Özkan tarafından da onaylandı.
İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleşen protokol imza töreninde yapılacak olan aile sağlığı merkezi ile ilgili bilgiler veren Prof. Dr. Koç, Ereğli İlçesi Üçgöz Mahallesi ‘nde bulunan arsa üzerinde yapılacak olan ASM projemiz ile birlikte 6 aile hekimimiz çok daha modern şartlarda bölge halkımıza sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir dedi.
Hayırsever iş adamı Gözkaraya ve Ereğli Belediyesine teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Prof. Dr. Koç, kamu hizmetlerinde hayırsever vatandaşların verdiği desteğe dikkati çekti. Konya sağlığının devlet ve millet iş birliği ile çok daha üst seviyelere çıkmaya devam ettiğini belirten Prof. Dr. Koç, Yapılan yardımlar sayesinde hedef ve projelerimizi daha hızlı hayata geçirme şansı buluyoruz. Böyle bir eserin kazandırılması noktasında bizlere destek olan Ereğli Belediyesine ve hayırseverimize teşekkürlerimi sunuyorum. Gözkara ailesinin kazançlarının bereketli olmasını diliyor, yaptıracakları aile sağlığı merkezinin Konyamıza ve Ereğliye hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.
Hayırsever iş insanı Ömer Gözkarada protokolü imzalamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçemize sağlık alanında katkı sağlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah projemize en kısa sürede başlayarak tamamlamayı planlıyoruz. dedi.
Konuşmaların ardından ilgili protokol taraflarca imzalandı.Protokol imza töreninde Ereğli İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yavuz da hazır bulundu. Ereğli İlçesi Üçgöz Mahallesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Ereğli 6 Nolu Saliha Gözkara ASM ismi verilecek olan inşaatının 12 ay içinde bitirilmesi hedefleniyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 61842

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak