Bilal info

Kapat !
DOĞAN SATI EREĞLİ’NİN ADI KÖTÜ ANILMAMALIYDI

DOĞAN SATI EREĞLİ’NİN ADI KÖTÜ ANILMAMALIYDI

BBP HALKAPINAR İLÇE BAŞKANI EREĞLİ’NİN ADININ ULUSAL MEDYAYA DÜŞMESİNE ÜZÜLDÜ

DOĞAN SATI EREĞLİ’NİN ADI KÖTÜ ANILMAMALIYDI
2022-03-31 11:36:16
İzlenme : 316

Ereğlide yaşanan ve olayın büyütülmemesi, Ereğli içinde çözülmesi gerektiğini belirten Büyük Birlik Partisi Halkapınar ilçe başkanı Doğan Satı bir açıklama yaptı.

Kişiyi karalamanın da bir usülünün ve yönteminin olduğunu belirten Satı, ayetlerden örnekler verdi.

İşte Doğan Satının Sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklama:

Maide suresi 99. Ayet

Hud suresi 57. Ayet

Rad suresi 40. Ayet

Nahl suresi 36. Ve 82 ayetler

Şura suresi 48. Ayetler ve bir çoğunda şu bilgi verilir. Ey muhammet sen tebliğ edicisin, İslamı tebliğ et kendinden bir nokta dahi katmadan. Yüce dinimizin tebliğinde Yüce ALLAH Peygamberimizi bile uyarıyor.

Had ile haddi aşmayı.

Bir kaç gün önce yaşanan ve Ereğlimizi ulusal medyaya taşıyan nahoş olayda işte tam had ile hadsizlik sınır ihlalidir. Özgürlük karşınızdakinin özgürlük alanını ihlal etmeyecek kadardır. Had aşılırsa ya da özgürlük, mutlak bir tepkiye maruz kalınır. Kınamalar olmalıdır ancak tek tarafı dinlemek ve siyaset amacı ile değil, sosyal medyada arkadaşlar yaşadıklarını anlattı. Peki ülkü ocaklarındaki arkadaşlara bir cevap hakkı tanındı mı? Hayır. Tek taraflı yapıldı kınamalar buda büyük talihsizlik maalesef. Ereğli bizim sağcısı, solcusu ocusu, bucusu, demeden bizim. Ulusal medyaya çıkacaksak, Ereğlimizin övüleceği, övünüleceği konularda olsun. Dil uslup vardır insanı ipe götürür. Yine dil ve uslup vardır insanı ipten döndürür. Karşındakine elinin içi ile de, dışı ile de tepki verebilirsin. İçiyle tepki verirsen pek sıkıntı çıkmaz ama dışıyla verirsen içini suratına yersin. Umarım bu olay son olur. İspatıyla belgesiyle ortaya konacak doğrulara taraf oluruz, yoksa tarafımız bellidir. Ergenekon destanının yazıldığı günden bugüne.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 71954

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim