intro

Kapat !
Devlet Bahçeli Konya’dan Konuştu

Devlet Bahçeli Konya’dan Konuştu

Bahçeli: Açık Ara Kazanacağız

Devlet Bahçeli Konya’dan Konuştu
2022-10-17 08:19:06

Konyada konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vaktin daraldığını, 2023ün yaklaştığını ifade ederek, Konya, gerekeni yapacak. Cumhur İttifakı oldukça, yenilmemiz ve yıkılmamızı bekleyen her zaman hüsranla tanışacak dedi.

Konyada konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vaktin daraldığını, 2023ün yaklaştığını ifade ederek, Konya, gerekeni yapacak. Cumhur İttifakı oldukça, yenilmemiz ve yıkılmamızı bekleyen her zaman hüsranla tanışacak dedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya'da 'Aday belli karar net' mitinginde konuştu. Bartın'daki maden patlamasında şehit olan vatandaşlara rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Bahçeli gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Sözlerimin başında Bartın'da şehit olan madencilerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifalar diliyorum. Buradan belirtmek isterim ki ailelerin yanındayız ve her zaman yanında olmaya devam edeceğiz dedi.

BÜTÜN YOLLAR 2023 SEÇİMLERİNE ÇIKIYOR

Daha sonra Cumhur İttifakı oldukça yenilmemizi bekleyenler her zaman hüsranla karşılaşacaklardır. Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Hedefimiz açık ara farkla tekrar cumhurbaşkanı seçilmesidir diyen Bahçeli, Türk milletinin birliği, dirliği ve Türkiye'nin küresel güç mertebesine ulaşması amacıyla geceyi gündüze katan Cumhur İttifakı oldukça, yenilmemiz ve yıkılmamızı bekleyen her zaman hüsranla tanışacaktır. Bundan kaçış yoktur. Artık bütün yollar 2023 seçimlerine açılmaktadır. İradeniz, aydınlık bir geleceğin rotasını belirleyecektir. Vakit anbean yaklaşmakta, çember her gün daralmaktadır. Bizim adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır şeklinde konuştu.

CHP KURULUŞ ÇİZGİSİNDEN TAMAMEN KOPTU

Kılıçdaroğlunun ABD'de 8 saat kaybolduğunu iddia eden Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü: Bu 8 saat, A'dan Z'ye şüphelidir. Kimlerle görüştü? Hangi sözleri verdi? Hangi kapıları icazet için aşındırdı? Bunlar az çok malumdur. Zilletin partileri emperyalizmin maşasıdır. Haçlıların bugünkü ortakları Kılıçdaroğlu ve diğer zillet ortaklarıyla aynı yolun yolcusudur. Ecdadımızın emanetlerini yağma peşinde koşan zihniyet, Kılıçdaroğlu'nu kafese sokmuş, ele geçirmiş, boyunduruk altına almış. Atatürk'ün kurduğu parti rehin edilmiştir. CHP, kuruluş tarihi olan 9 Eylül 1923 çizgisinden bütünüyle kopmuştur. HDP'ye bakanlık vaadinde bulunan bugünkü CHP'dir, terörle mücadeleye karşı çıkan bugünkü CHP'dir, FETÖ'ye el uzatan bugünkü CHP'dir. Türkiye düşmanlarıyla düşüp kalkan bugünkü CHP'dir.

ÜLKEMİZDE EKONOMİK DURGUNLUK YOK

Türkiyenin hem bölgesinde hem de dünyanın her noktasında parlayan bir yıldız olduğunu vurgulayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Rusya ile Ukrayna arasındaki tarafımız kesinlikle barışçıl çözümdür. Silahların susması arayışımızdır. Çatışmanın sonu yoktur. Paylaşılamayacak hiçbir şey yoktur dedi. Türkiye'nin aktif arabuluculuk misyonu ile tahıl koridoru açıldığını da aktaran Bahçeli, şunları kaydetti: Şimdi de Türkiyemizin doğu batı aksına gaz deposu olması gündeme gelmiştir. Kuzey akım hatları gözden düşerken Türk Akım projesi sivrilmiştir. Enerji darboğazı ile boğuşan Avrupa ülkelerinde sanayi üretimi günden güne düşmektedir. Ekonomik durgunluk sel misali yaygınlaşmaktadır. Ülkemizin ise böyle bir sorunu asla sözkonusu değildir. Konjektürel olarak yükselen enflasyon mutlaka düşürülecektir. Cumhur İttifakı'nın tarihsel yürüyüşü kesintiye uğramamalıdır. Yol kazasına uğramamamız bekamız ve birliğimiz için vazgeçilemez önemdedir. Zillet İttifakı çöptedir, kılavuzları yanlıştır, pusulaları bozuktur. Sabrediyoruz, ümit ediyoruz, mücadele ediyoruz. Biz bağımsız ve güçlü Türkiye'den tarafız. Biz zalime yavuz olan tarafız. Küresel oyunlara karşı milli duruştan yanayız. Çağrımız önce ülkem ve milletim diyen her kardeşimizedir. Çağrımız milli birlik ve huzurlu yarınlara ulaşmak isteyen her vatandaşımızadır.

Devlet Bahçeli Konya’dan Konuştu
Devlet Bahçeli Konya’dan Konuştu

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 84927

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ