CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

CHP Ereğli ilçe başkanı Veysel Gönülal ve ekibi, DEVA Partisi Ereğli ilçe başkanı Nurullah Yılmaz’ı ziyaret etti

CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
2020-10-17 22:11:43

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmazı ziyaret etti.
DEVA Partisi Ereğli İlçe yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette, ortak noktanın Ereğli olduğu belirtildi.
DEVA Partisi Ereğli İlçe ziyaretinde, ülkenin içinde bulunduğu durumdan kurtuluşun birlikte hareket etmekten geçtiğine dikkat çeken CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, Dünya görüşlerimiz ayrı olsa da, Türkiyenin içinde bulunduğu durum, birlikte hareket etmeyi gerektiriyor. Farklı olan dünya görüşlerimizi, huzurlu bir ülke ortamında kendi içerimizde yaşamak için, siyasi görüş farklılıklarını bir kenara bırakarak ortak paydada birleşmek gerektiğine inanıyoruz dedi.
Ülkenin ekonomik sorunlarla boğuştuğunu da vurgulayan Gönülal, Ekonomik sorunlar ortada, çiftçinin, üreticinin sorunları ortada. Biz, bu sorunların ortadan kaldırılması için, Türkiye genelinde, ülkeyi bölücü tutum içerisinde olan siyasi partiler hariç bütün siyasi partilere kapımızı açık tutuyoruz dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz ise, Aynı ülkede yaşıyoruz, aynı dili konuşuyoruz, aynı inanca sahibiz, aynı sorunları birlikte yaşıyoruz, aynı olaylara üzülüyor, aynı olaylara seviniyoruz. Buna rağmen ülkede oluşturulan ayrıştırıcı ortama her zaman karşıyız. Demokrasinin bir gereği olarak kurulan partimizin Ereğli sorumluluğunu üstlendik. Amacımız Ereğli, ortak hedefimiz Türkiyenin birliği ve bütünlüğü. Bu hedef doğrultusunda siyasi partilerimizle birlikte hareket etmeye hazırız dedi.

CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 56773

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
TALHA ÜZER BİR ANLAŞMAYA DAHA İMZA ATTI
TALHA ÜZER BİR ANLAŞMAYA DAHA İMZA ATTI
NEÜ ve BMMYK’dan “Kent Ekonomisi ve İltica Sistemi” Toplantısı
NEÜ ve BMMYK’dan “Kent Ekonomisi ve İltica Sistemi” Toplantısı