intro

Kapat !
Cafer Güneş: Tereddüt Kaza Getirir

Cafer Güneş: Tereddüt Kaza Getirir

GÜNEŞ: ‘’ÜLKEMİZİN SAADETE İHTİYACI VAR

Cafer Güneş: Tereddüt Kaza Getirir
2022-11-27 20:51:50

Saadet Partisi Konya İl Divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Tereddüt kaza getirir. Biz Saadet Partisiyiz tereddüdümüz hiç olmayacak. Karar alındıktan sonra arkamıza bakmadan yolumuza devam edeceğiz dedi

Saadet Partisi Konya İl Teşkilatında Kasım Ayı İl Divan Toplantısı gerçekleştirildi. Divan Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Konya il divan toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneşin yanı sıra; Saadet Partisi Konya İl Müfettişi Ali Mücevher, Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam ve çok sayıda Saadet Partili katıldı.

‘MİLLİ DURUŞTAN YANAYIZ

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, medya sektörünün yüzde 95nin iktidarın elinde olduğunu belirtti. Kararlarını tereddüt etmeden uygulayacaklarını dile getiren Güneş, ‘Tereddüt kaza getirir Allah korusun Biz Saadet partisiyiz tereddüdümüz hiç olmayacak. Karar alındıktan sonra arkamıza bakmadan yolumuza devam edeceğiz. Karar alındıktan sonra iş bitmiştir. Bu tereddüdü bize diğerleri yaşatmaya çalışıyor. Şu anda medyanın yüzde 95'ini ellerinde tutuyorlar. Kafalarımızı bu şekilde karıştırmaya çalışıyorlar. Asla buna müsaade etmeyeceğiz. Bizler inandığımız yolda geri adım atmayacağız. Türkiyeyi borç batağının içerisine sürüklediler. Sömürüsünü devam ettirip sömürülenler hep garibanlar hep inançlı insanlar, hep Müslüman ülkeler oluyor. Tereddüt etmeden yürüyelim. Yıllardır bize sağcılık solculuk filmini oynattılar. Sağcılık sanki din, solculuk da onun karşısıymış gibi lanse ettiler. Hâlbuki 3 yol çıktı ortaya. Bunun 3. ise 53 yıl evvel adı konulan Milli Görüştür. Bunlardan biri sağcılık biri solculuksa yeni açılan bir yerde de değiliz solda da değiliz. Biz milli duruştan yanayız. Bunu iyi anlamamız gerekiyor bunun için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz ifadelerini kullandı.

Vatandaşların huzursuz olduğunun altını çizen Güneş, huzursuzluğun sebebinin ekonomik sorunlar olduğunu vurgulayarak, Bugün yaşanan problemin temelinde bugün içinde bulunduğumuz ekonomik kriz yatmaktadır. Milletimiz geçinemiyor, evine ekmek götürmekte zorlanıyor. Bakınız paramızın değer kaybı milletimizin siyasi görüşü ne olursa olsun her bir ferdini endişeye sevk ediyor. Bunların çözüme kavuşması gerekiyor. İnsanlarımızın rahat nefes alması için Ülkemizin Saadete ihtiyacı var diye konuştu

‘DEVLET ZALİMDEN HESAP SORAR

Doğru olmayan siyaset anlayışını asla yapmayacaklarını belirten Güneş, şunları söyledi: ‘Erbakan hocamız 28 Şubat'ta kararları 5 gün imzalamadı. Sizin o sadık dedikleriniz mecliste kök söktürdüler bize. 28 Şubat ile 99 seçimlerinde 96 da 97'de bunlar oldu. 99'da 28 Şubatçı dediğimiz kişiler şu anda AK parti ile beraber. Anavatan Partisi şu anda AK parti ile beraber. 28 Şubat'ı savunan demokratik çok partinin adamları gitti bir kısım solcularla beraber ve Milliyetçi Hareket Partisi ile beraber oldu. Böyle siyaset olmaz. Darbeci dediği Sisinin elini sıktı. Sonrada bunu meşru kılmak için devlet küs olmaz diye konuşuyorlar. Biz bunu çok öncesinden söylemiştik. Yeni idrak etmeye başladılar. Devlet devlet gibi düşünür. Zalimden hesap sorar. Bunların siyaset anlayışı bizlere ters. Bizim doğru bulduğumuz yol Milli Görüş yoludur.

#MİLLİGÖRÜŞ

#SAADET

Cafer Güneş: Tereddüt Kaza Getirir

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 62044

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
VEYSEL GÖNÜLAL RECEP TAYİP ERDOĞAN’IN KONUŞMA USLÜBÜNÜ ELEŞTİRDİ
VEYSEL GÖNÜLAL RECEP TAYİP ERDOĞAN’IN KONUŞMA USLÜBÜNÜ ELEŞTİRDİ
 MÜMİN ÜNLÜ’YE BELGESİNİ ASKF BAŞKANI REMZİ AY VERDİ
MÜMİN ÜNLÜ’YE BELGESİNİ ASKF BAŞKANI REMZİ AY VERDİ