Buğra Koçak: İvriz’in Doğal Dokusunu Bozmayalım!..

Buğra Koçak: İvriz'in Doğal Dokusunu Bozmayalım!..

İYİ PARTİ YÖNETİCİSİNDEN İVRİZ KÖYÜ AÇIKLAMASI GELDİ

Buğra Koçak: İvriz’in Doğal Dokusunu Bozmayalım!..
2021-06-14 14:19:21

Şehirler, tarihi olaylara yaptıkları ev sahipliği ile gezip görülesi yerlerdir. Ayrıca bir yeri meşhur yapan lezzetleri ve yemekleridir.
Her ne kadar İvriz resmi olarak Halkapınar'a bağlı olsa da Ereğli İvriz ile İvriz Ereğli ile özdeşleşmiştir. Tarihi, en eski medeniyetlerinden Hititler'e kadar uzanan Ereğli ve İvriz, bünyesinde barındırdığı "Kaya Anıtı" ile de geçmişteki en önemli tarihi mirası bizlere sunmaktadır.
Bütün bu güzelliklerin yanı sıra İvriz, bağrından çıkardığı doğal kaynak suyu ile de Türkiye'nin en önemli ve doğal kaynak suyuna sahiptir. Öyle ki bu güzellik son dönemlerde belki de yetkili birimlerin yürüttüğü çalışmalar neticesinde istemeyerek de olsa adına gölge düşürüyor. Son günlerde Ereğli'deki bazı mahallelerimizde evlerde suyun bulanık ve sıkıntılı aktığı şikayetlerini sıklıkla duyuyoruz. Uzun zamandır İvriz bölgesinde KOSKİ tarafından yürütülen bir takım çalışmalar olduğunu biliyoruz. KOSKİ İvriz'de hangi çalışmaları yapıyor? Yapılan çalışmalar hakkında vatandaş yeterince bilgilendiriliyor mu? Yapılan çalışmalarda gelinen son nokta nedir?
Ve en önemlisi yapılan çalışmalar ile İvriz'in tarihi dokusuna, doğallığına inşaallah bir zarar verilmez. Bizler İYİ Parti olarak bunun takipçisi olacağız. Süreci yakından takip etmeye devam edeceğiz.
Tüm hemşehrilerimize saygı ve selamlarımla..

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 49356

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
KEVSER ÖZİNCE ZAMLAR ERİDİ DEDİ
KEVSER ÖZİNCE ZAMLAR ERİDİ DEDİ
AİLE HEKİMLERİ EYLEME GİDİYOR
AİLE HEKİMLERİ EYLEME GİDİYOR