BILL GATES NEDEN TÜRKİYE’YE GELDİ

BILL GATES NEDEN TÜRKİYE’YE GELDİ

BILL GATES NEDEN TÜRKİYE’YE GELDİ

BILL GATES NEDEN TÜRKİYE’YE GELDİ

Asel Uçak

2021-07-29 09:47:01
İzlenme : 4629

Bill Gates, geçtiğimiz günlerde altı arkadaşıyla beraber süper lüks yatıyla Ege sularına geldi. Ünlü bir otel restoranına giden Gates ve arkadaşları, yemek ziyafeti çekti. Ziyaretini gizli tutan ve basına yakalanmamayı başaran Gates, ardından mekândan ayrılıp teknesine geçti. Gates'in teknesinin Süveyş Kanalı yakınlarında olduğu öğrenildi.(kaynak: ensonhaber.com)

Evet, özellikle koronavirüs ve aşı ile ilgili birçok komplo teorsinde (ki teori biraz hafif kalıyor aslında) adı geçen Bill Gates neden Türkiyeye geldi? Aslında haberde ki önemli bir ayrıntı da yanında bulunan altı arkadaşı. Kim bu arkadaşlar? Tabi şu söylenebilir hemen, adamın parası var istediği yere gider istediğini yapar. Buna da hemen bir komplo teorisi yakıştırmayın diye. Fakat söz konusu Bill Gates olunca hiçte öyle masumane bir gezi olması ihtimali gelmiyor tabi aklımıza.

Neden böyle düşündüğümüze gelince, öncelikli olarak Bill Gates dediğimiz kişinin şeceresine bakmak gerekir. Bill Gatesin annesiMary Maxwell Gatestir. Maxwell ailesi ise perde arkasından dünyayı yönetmek dünyaya yön vermek için kurulan ve geçmişi binlerce yıl ötesine dayanan Constantin tarikatının en önemli ailelerinden biridir. Bill Gates de annesi olanMary Maxwell Gatesin 1000 yıllık şeceresi sayesinde bu noktalara gelmiştir. (Kaynak: https://www.onaltiyildiz.com/?haber,8236/simya-hanedanlari-ve-uc-dis-projesi)

Yoksa dünyaya böyle bir başarı öyküsü gibi sunulan; Bill Gates okulu bırakmış yok efendim garajında Windows bulmuş sonra da çok çalışmış ve buralara gelmiş değil tabi ki. Aslında Bill Gates bu örneklerden biri sadece. Bugün dünyada baktığımızda göz önünde ne kadar zengin ve başarılı kişi varsa hepsinin geçmişi mutlaka adı geçen tarikata dayanmaktadır. Örnek olarak şu kişiler de verilebilir; Jeff Bezos, Sir Richard Branson ve Elon Musk gibi. Ama dediğimiz gibi bunlar sadece vitrinde olan kişiler. Arka planda çok bambaşka işler dönmektedir.

Tabi yine itiraz gelebilir. Bu insanlar çalışmışlar, emek vermişiler de ondan böyle olmuşlar. Peki, bu kadar çalışan insan varken neden bu insanlar bu kadar hızlı bir şekilde gelişmiş ve zengin olmuş? Ya da zaten zenginlerdi. Sadece vakti geldiğinde vitrine çıkmayı bekliyorlardı.

Constantin tarikatının beyin takımı günümüzde yuvarlak masa ekibidir. Bu ekipte dokuz kişilik aileden oluşur. İşte Bill Gatesin soyunun geldiği Maxwell ailesi de bu ailelerden biridir. Daha önceki yazılarımda değindiğim gibi yuvarlak masa ekibi tüm dünyayı farklı stratejilerle kontrol altında tutarak egemenliklerini devam ettirmek istemektedirler. Bu stratejiler, maddi ve psikolojik olarak toplumları derinden etkilemektedir.

Özellikle dünya savaşlarına baktığımızda bu ekip tarafından organize edildiği açıktır. Yine birçok terör örgütünün finansmanı ve eğitimi bu ekibe bağlı kurum ve kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu ekibe bağlı en önemli iki kuruluş şunlardır: Tavistock Enstitü ve Chatham House.

Kamuoyuna sanki araştırma kuruluşlarıymış gibi yansıtılan iki kuruluş da yuvarlak masa ekibine her yönden destek amaçlı kurulmuştur.

Tüm bu bilgiler ışığında baktığımızda Bill Gatesin ülkemize gelişinin altında hiçte masumane şeyler olmadığı açıktır. Yakında nedeni anlaşılır. Hiçbir şey gizli kalmaz. Önemli olan bizim birlik ve beraberlik içinde olmamızdır. Birlik ve beraberlik içinde olan yüce Türk milleti dün olduğu gibi bugün ve yarın da bu oyunları bozacaktır.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Not: Maxwell ailesi ile ilgili bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz: https://digital.nls.uk/histories-of-scottish-families/archive/97147345

Asel UÇAK

Araştırmacı-Yazar

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 46795

Kullanıcı Adı

  • Arıf bılir
    29 Temmuz 2021 Perşembe

    Bir ülkeyi helak etmek istediğimiz zaman, onun ’varlık ve güç sahibi önde gelenlerine’ emrederiz, böylelikle onda bozgunculuk çıkarırlar. artık onun üzerine söz hak olur da, onu kökünden darmadağın ederiz. ısra suresi 16


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
KONYA İL HIFZISSIHHA KURULU’NDAN YENİ KARAR
KONYA İL HIFZISSIHHA KURULU’NDAN YENİ KARAR
ŞAHABETTİN BAKİ KALAN, GÜVEN TAZELEDİ
ŞAHABETTİN BAKİ KALAN, GÜVEN TAZELEDİ