Kapat !
BİLGİN KAMIŞ’TAN SUÇ DUYURUSU

BİLGİN KAMIŞ’TAN SUÇ DUYURUSU

İşadamı Bilgin Kamış: Şahsımı ve şirketimi itibarsızlaştırmalarına izin vermeyeceğim. Bunun Hesabını savcılıkta verecekler

BİLGİN KAMIŞ’TAN SUÇ DUYURUSU
2021-11-03 17:30:42

Beta trafo Ereğlispor Başkanı ve Ereğli Enerji Sahibi Bilgin Kamış bazı yayın organlarında hakkında çıkan yalan Haberlere suç duyurusunda bulundu. Ereğli Cumhuriyet Savcılığına giden işadamı Bilgin Kamış, Ereğli belediyesine ait araçlardan ücret karşılığında hizmet aldığını, bunun yasal olduğunu ve yalan haberlere maruz kaldığını belirtti.

YÜCE TÜRK ADALETİNE GÜVENİYORUM

İş adamı Kamış: Geçtiğimiz günlerde Siyaset Arenası sosyal medya programında bir video görüntüsü ile şahsıma yönelik Ereğli Belediye Başkanlığının iş arabalarını şahsımın özel mülkiyetinde kullandığım şeklinde usulsüz ve yalan beyanda bulunularak program sunucusu ve yorumcusu tarafından şahsım ve şirketim itibarsızlaştırmaya çalışılmıştır, ticari kişiliğimi zedeleyecek bir üslupla haber ve yorum yapılmıştır. Bu programa istinaden haklılığımı gösteren evrak, makbuz ve görüntüler ile birlikte Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum. Yüce Türk Adaletine güveniyor, bu şekilde haber yapan mecra ve şahısları halkımızın takdirine sunuyorum ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 63983

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI