BİLGİN KAMIŞ DESTEK TURUNA ÇIKTI

BİLGİN KAMIŞ DESTEK TURUNA ÇIKTI

Ereğlispor yönetiminde istikamet 3. lig

BİLGİN KAMIŞ DESTEK TURUNA ÇIKTI
2024-05-09 08:26:58

Bu sezon istikrarlı oyun ve doğru bir yönetim sayesinde bal ligine çıkan Ereğlispor, 3. Lige çıkabilme planlarını gerçekleştirmek için kolları sıvadı.

Tüm planlarını 3. Lig üzerine yapan Ereğlispor başkanı Bilgin Kamış, bu düşüncelerini gerçekleştirebilmek için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, Bu Ereğlinin takımı. Bir zamanlar 3. Lig, hatta 2. Lig görmüş bir takımı alt liglerde görmek bize acı veriyor. Ereğlisporun bu maküs talihini değiştirip küllerimizden doğacağız. Hedef belli, istikamet 3. Lig dedi.

Bu düşüncelerini gerçekleştirebilmek için hedef 3.lig parolasıyla yola çıkan Ereğlispor yönetimi, yeni sezon için ilk ziyaretini Ereğli kaymakamı Oğuz Cem Murata gerçekleştirdi. Ereğli kaymakamı Oğuz Cem Muratı makamında ziyaret eden başkan Bilgin Kamışa başkan yardımcısı Mehmet Tosun ve CHP Meclis üyesi spordan sorumlu Bülent Sanda eşlik etti.

Yapılan istişareler sonucu Ereğlispora destek sözü alan ekip, bu ziyaretlerin sıklaştırılarak Ereğlisporuu 3. Ligde görmek isteyen her kurum ve kuruluşa, Ereğliden para kazanan iş adamlarına da yapılacağını belirtti.

BİLGİN KAMIŞ DESTEK TURUNA ÇIKTI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 59815

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
BURUK VEDA
BURUK VEDA