Kapat !
Başkan Oprukçu Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor

Başkan Oprukçu Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor

Başkan Oprukçu Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor

Başkan Oprukçu Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor
2024-01-18 13:29:14

Ereğli Belediyesi eğitim alanındaki çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Eğitim-öğretim hayatına devam eden anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak dijital ortamdaücretsizolarak eğitime destek paketi sunacak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin destekleriyle Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından faaliyete geçirilen Dijital Dershanem uygulamasının şifre kartı tüm okullarda dağıtılmaya başlandı.

DİJİTAL DERSHANEM ŞİFRE KARTINI TÜM OKULLARIMIZA DAĞITIYORUZ

Başkan Oprukçu her fırsatta eğitime verdiği öneme vurgu yaparak: Ereğli Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden itibaren Ereğlimizin ihtiyaçları doğrusunda hizmet üretmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda Dijital Dershanem uygulamasıyla geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitim hayatlarında daha başarılı olmalarını hedefliyoruz. Herkes için eğitim parolasıyla Ereğlimizde yaşayan gençlerimiz, çocuklarımız dijital ortamda çevrim içi olarak dershane ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Bu sayede çocuklarımız, gençlerimiz LGS, TYT, AYT, KPSS gibi geleceklerini şekillendirecek sınavlarına daha iyi bir şekilde hazırlanabileceklerine inanıyorum. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak dijital ortamdaücretsizolarak eğitime destek paketi sunacak olan 10.000 adet Dijital Dershanem şifre kartını tüm okullarımıza dağıtıyoruz. Bu kıymetli uygulamayı destekleyen Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beye, uygulamayı başlatan Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırıma ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 61424

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI