Başkan Altay: “Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının Üst Tarafı da Hizmete

Başkan Altay: “Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının Üst Tarafı da Hizmete

Başkan Altay: “Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının Üst Tarafı da Hizmete Açıldı

Başkan Altay: “Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının Üst Tarafı da Hizmete
2024-05-07 11:47:10

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının iki ay önce hizmete giren alt kısmının ardından üst tarafın da trafiğe açıldığını duyurdu. Başkan Altay, İstanbul Yolunda kesintisiz bir trafik akışı sağladıklarını belirtti.


Konya Büyükşehir Belediyesinin son dönemde şehre kazandırdığı dört köprülü kavşaktan biri olan İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının iki ay önce hizmete giren alt kısmının ardından üst bölümü de trafiğe açıldı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hızla gelişen ve büyüyen Konyada trafiği rahatlatmak için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, bu kapsamda şehre kazandırdıkları 4 önemli köprülü kavşaktan birinin de İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı olduğunu anımsattı.

Konya için bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Altay, Daha önce alttan geçişini verdiğimiz İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağımızın üst kısmını da trafiğe açarak hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Bu önemli projenin tamamlanmasıyla birlikte, İstanbul Yolunda kesintisiz bir trafik aksı oluştu. İstanbul Yolunu kullanan vatandaşlarımızı yol üzerinde hiçbir trafik ışığında beklemeden aktarma imkanımız oldu. Şehrimizin ulaşım alt yapısını güçlendirmek için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 37525

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
BURUK VEDA
BURUK VEDA