BAŞKAN AKPINAR SEÇİMDEN ÖNCE SÖZÜNÜ ETMİŞTİ

BAŞKAN AKPINAR SEÇİMDEN ÖNCE SÖZÜNÜ ETMİŞTİ

Ereğli’de Bir İlk Gerçekleşiyor, 5G Ereğli’ye Geliyor

BAŞKAN AKPINAR SEÇİMDEN ÖNCE SÖZÜNÜ ETMİŞTİ
2024-06-13 15:16:22

Ereğli, Superonline 5G fiber Optik Altyapı güçlendirme çalışması ile hızlı bir internet ağına kavuşacak. Bu kapsamda Superonline İletişim A.Ş Geçiş Hakkı ve Altyapı İzinleri Müdürü Yunus Küçükkeleş, Belediye Başkanı Umut Akpınarı makamında ziyaret etti ve bu yatırımın yapılması hususunda taraflar arasında protokol imzalandı. Bayram sonu için başlayacak çalışmalar yaklaşık 2 aylık bir sürede tamamlanmış olacak.
Superonline İletişim A.Ş Geçiş Hakkı ve Altyapı İzinleri Müdürü Yunus Küçükkeleş: Yakın bir zamanda Türkiye'de 5G'nin lisansı verilecek olup bu kapsamda da Ereğli halkı bunu ilk kullanan taraf olacaktır. Fiber optik altyapı yatırımının da Konya ilçelerinde ilk defa Ereğli ile başlangıcı yapılmış olacak. Geçmiş dönemde yaşadığımız depremlerde fiber altyapının olmaması sebebiyle ciddi sıkıntılar yaşandı, inanıyoruz ki fiber optik altyapı Ereğliye geldiğinde bu tarz iletişim sıkıntılarının da önüne geçilecektir. Böyle bir çalışmanın uygun görülmesi noktasında desteklerinden dolayı Ereğli Belediye Başkanı Sayın Umut Akpınara teşekkürlerimizi sunuyoruz şeklinde konuştu.
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Akpınar: Superonline 5G fiber Altyapı güçlendirme çalışmalarının yapılması, fiber optik altyapı bağlantılarının kurulmasıyla iletişim ve internetin daha hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza sunulmasının önü açılıyor. Bu konuda yatırım yapılması hususunda Superonline İletişim A.Ş Geçiş Hakkı ve Altyapı İzinleri Müdürü Sayın Yunus Küçükkeleş ile protokolümüzü imzaladık. Ayrıca Konyada bu yatırımı yapan ilk ilçe ve 5G Fiber altyapıyla ilk tanışacak şehir olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Ereğlimize şimdiden hayırlı olsun şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 47039

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN 15 TEMMUZ DAVETİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN 15 TEMMUZ DAVETİ
EMEKLİLER KERVANINA OSMAN DURSUN’DA KATILDI
EMEKLİLER KERVANINA OSMAN DURSUN’DA KATILDI